İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
DİSCORD 7/24 AKTİF 250 ÜYE + ÜST KALİTE

Discord Inc

#4190 Üye Son güncellenme : 2024-04-20 10:00:49

DİSCORD 7/24 AKTİF 250 ÜYE + ÜST KALİTE

Gönderim hızı bizden hızlı yoktur en hızlı teslim.Satın aldığınızda anlık olarak işleme alınır.Çok hızlı şekilde teslim edilir.Üyeler oyun oynuyorlar.Üyelerin hepsinin profili vardır.Üyeler offline düşmez sorun olmaz.Üyeler oyun oynar , şarkı dinler , yayın açarlar , y ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
27,90 TL
Gönderim hızı bizden hızlı yoktur en hızlı teslim.
Satın aldığınızda anlık olarak işleme alınır.
Çok hızlı şekilde teslim edilir.
Üyeler oyun oynuyorlar.
Üyelerin hepsinin profili vardır.
Üyeler offline düşmez sorun olmaz.
Üyeler oyun oynar , şarkı dinler , yayın açarlar , yazılım yazarlar.
Üyelerin hepsinin profil resmi vardır hepsinin açıklaması vardır hepsinin profili vardır.
Sorularını Mesajlar Kısmından Sorabilirsiniz.
Türkiye 'nin en kaliteli üyeleri.


MaratirmiShop Kalitesiyle

orhanatakl Profil
orhanatakl

müşteri memnuniyeti konusunda çok başarılılar çok çabuk gelmesede bildirince ananında geldi tavsiye+tavsiye ederim

05.02.2024 21:01

realistada Profil
realistada

çok iyi

08.01.2024 00:42

truemas Profil
truemas

bi tık daha hızlı olabilirdi ama teşekkürler

19.11.2023 21:31

greenshadow Profil
greenshadow

hızsız teslimat

02.08.2023 01:18

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

Maratirmi Kapak Fotoğrafı
Maratirmi Profil
Maratirmi Güvenli Hesap Kurumsal Plus Bestseller
52407 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin