İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE

Hizmet Alım Sözleşmesi

Sitemize ait hizmet alım sözleşmesinin tüm detaylarıyla görüntüleyebilirsiniz.

WM YAZILIM TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Hizmet Alım Satım Sözleşmesi

Madde 1 - Taraflar

Bu sözleşme, WM YAZILIM TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ (bundan böyle "Şirket" olarak anılacaktır) ile hesap.com.tr web sitesi üzerinden (bundan böyle "Site" olarak anılacaktır) hizmet alımı veya satımı yapacak olan gerçek veya tüzel kişiler (bundan böyle "Kullanıcı" olarak anılacaktır) arasında elektronik ortamda akdedilmiştir.

Madde 2 - Tanımlar

Hizmet: Sitenin veya Kullanıcıların tüm dijital ürün ve hizmet satış işlemleridir.
Doping: Sitede bulunan Kullanıcıların ilanlarının ön planda olmasını sağlayacak ek özelliklerdir.
Protokol: Şirketler arasında imzalanan iş ortaklığı ve belge içerisinde belirtilen satış anlaşmasıdır.
Kullanıcı: Hesap.com.tr sitesinde kayıt olan/olmayan site içerisinde alışveriş gerçekleştiren veya ilan satışı yapan kişilerdir.

Madde 3 - Sözleşmenin Konusu

Bu sözleşmenin konusu, Şirket'in Site üzerinden sunmuş olduğu hizmetlerin satışı, bu hizmetlerin Kullanıcılar tarafından alınması ve satılması ve Site'nin kullanım şartlarının belirlenmesidir.

Madde 4 - Hizmetler ve Sorumluluklar

  1. Şirket, Site üzerinden çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerin içeriği ve kapsamı Site üzerinde belirtilmiştir.
  2. Kullanıcı, Site üzerinden hizmet alımı ve satımı yaparken, ilgili hizmetin açıklamasını, şartlarını ve fiyatını dikkatlice incelemeyi kabul eder.
  3. Kullanıcı, satışa sunduğu veya satın aldığı hizmetlerle ilgili tüm sorumluluğu üstlenir. Şirket, Kullanıcılar arasındaki alışverişten doğrudan sorumlu tutulamaz.

Madde 5 - Ödeme ve Teslimat

  1. Hizmet alım, satım işlemleri için ödeme, Site üzerinden belirlenen ödeme yöntemleri ile yapılır.
  2. Hizmetin teslimatı, satışa sunulan hizmetin niteliğine göre değişiklik gösterebilir ve Site üzerinde belirtilen şartlarda gerçekleştirilir.

Madde 6 - İptal ve İade

  1. Hizmet alım satım işlemlerinde iptal ve iade şartları, satın alınan hizmetin niteliğine ve satış şartlarına göre değişiklik gösterir.
  2. Kullanıcı, hizmet satın almadan önce iptal ve iade şartlarını dikkatlice incelemeyi kabul eder.

Madde 7 - Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması

  1. Şirket, Kullanıcıların kişisel verilerini, ilgili mevzuata uygun olarak işler ve korur.
  2. Kullanıcı, Site'yi kullanımı sırasında Şirket'e sağladığı kişisel verilerin, hizmet sunumu amacıyla kullanılmasını kabul eder.

Madde 8 - Sözleşme Değişiklikleri

Şirket, gerekli gördüğü takdirde bu sözleşmenin şartlarını değiştirebilir. Değişiklikler, Site üzerinden yapılacak duyurularla Kullanıcılara bildirilir ve duyurunun yapıldığı tarihten itibaren geçerli olur.

Madde 9 - Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu sözleşmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümünde Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır ve İzmir mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Madde 10 - Doping ve İlan Hizmetleri

WM YAZILIM TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ mağazalar ve ilanlar için öne çıkmasını sağlayacak olan doping ve ilan hizmetlerini 01.03.2024 tarihli protokol ile IZAY DIGITAL LTD'ye 1 yıllık olarak devir etmiştir. Bu özelliklerin tüm gelir - giderleri IZAY DIGITAL LTD'ye ait olacaktır. Hizmetle alakalı teknik sorun olması durumunda yükümlülük WM YAZILIM TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ' ne ait olacaktır.

Madde 11 - Yürürlük

Bu sözleşme, Kullanıcı'nın Site üzerinden hizmet alımı veya satımı yapması ve bu işlemler için kayıt olurken, ilan eklerken, satın alım gerçekleştirirken onayları vermesiyle birlikte yürürlüğe girer.