İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Hızlı Filtrele
Fiyat Aralığı
Kelime Filtrele
Satıcı Filtrele
Diğer Özellikler

Shutterstock Hesap Satın Al

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Sık Sorulan Sorular

Adobe Stock nedir?

Adobe Stock, fotoğraf, vektör, video ve daha birçok dijital varlık sunan bir online hizmettir. Yaratıcı projelerinizde kullanabileceğiniz kaliteli ve çeşitli içeriklere erişmenizi sağlar.

Adobe Stock'ta hangi tür içerikleri bulabilirim?

Adobe Stock'ta, fotoğraflar, vektörler, illüstrasyonlar, videolar, 3D varlıklar ve tasarım şablonları dahil olmak üzzere bir dizi dijital içer olabilirsin. Telif hakkı ile korunan ve kullanıma hazır bu içerikleri, projelerinizde kullanabilirsiniz.

Adobe Stock'tan içerik satın almak için ne yapmam gerekiyor?

Adobe Stock'tan içerik satın almak için öncelikle bir Adobe ID'ye ihtiyacınız vardır. Adobe hesabınızla giriş yaptıktan sonra, Adobe Stock'ta arama yapabilir ve beğendiğiniz içerikleri sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz.

Adobe Stock'ta hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

Adobe Stock'ta kredi kartı ve PayPal gibi popüler ödeme yöntemleri kabul edilmektedir. Ayrıca bazı ülkelerde yerel ödeme seçenenleri de sunulabilir.

Adobe Stock'ta içerikleri satın aldıktan sonra ne yapabilirim?

Adobe Stock'ta satın aldığınız içerikler, Adobe Creative Cloud uygulamalarına doğrudan entegre olabilir. Yani, Adobe Photoshop, Illustrator, Premiere Pro gibi uygulamalarda doğrudan Adobe Stock içeriklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu içerikleri bilgisayarınıza indirip başka programlarda da kullanabilirsiniz.