İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
⭐️ 7/24 Aktif 500 Discord Kadın Sunucu Üyesi

Discord Inc

#45908 Üye Son güncellenme : 2024-05-25 05:17:07

⭐️ 7/24 Aktif 500 Discord Kadın Sunucu Üyesi

40000+ BAŞARILI SATIŞ, EN UCUZ VE EN GÜVENİLİR MAĞAZAYA HOŞGELDİNİZ!İlanı Aldığınız Zaman Sunucunuza 500 Kadın Üye Gelecektir ve 7/24 Aktif Olmaktadır.İlanı aldıktan sonra sunucunuzun Sınırsız Linkini atmanız yeterlidir.Siparişiniz aktif olduğumuz sürece anında işlem ...


Anasayfa Vitrini
Kategori Vitrini
Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
54,90 TL

40000+ BAŞARILI SATIŞ, EN UCUZ VE EN GÜVENİLİR MAĞAZAYA HOŞGELDİNİZ!

 • İlanı Aldığınız Zaman Sunucunuza 500 Kadın Üye Gelecektir ve 7/24 Aktif Olmaktadır.
 • İlanı aldıktan sonra sunucunuzun Sınırsız Linkini atmanız yeterlidir.
 • Siparişiniz aktif olduğumuz sürece anında işleme alınır Yoğunluğa Bağlı Olarak 0-30 Dakika İçinde teslim edilir.
 • Üyeler 7/24 Aktiftir.
 • Üyeler sunucudan asla çıkış yapmaz. (1 AY GARANTILIDIR)
 • Çevrimdışı olsam bile ilanı alabilirsiniz telefondan sms gelmektedir.
 • Üyeler 7/24 Aktiftir ve en az 1 Ay Çevrimiçi kalırlar.
 • Herhangi bir banlanma , kapanma riski bulunmamaktadır.


Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

EliteStore Kapak Fotoğrafı
EliteStore Profil
EliteStore Onaylı Hesap Onaylı Kurumsal Plus Bestseller
52087 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
 • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
 • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
 • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
 • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin