İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Hızlı Filtrele
Fiyat Aralığı
Kelime Filtrele
Satıcı Filtrele
Diğer Özellikler

Knight Online İlan Pazarı

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.

Sık Sorulan Sorular

Knight Online'da item yüzük nasıl satın alabilirim?

Knight Online'da item yüzük satın almak için hesap.com.tr'nin Knight Online bölümüne gidin. Ardından 'item yüzük satın al' seçeneğini bulun ve istediğiniz yüzüğü seçtikten sonra ödeme işlemlerini gerçekleştirin.

Satın aldığım item yüzük hemen hesabıma aktarılır mı?

Genellikle evet, ödeme işleminin tamamlanmasının hemen ardından satın aldığınız item yüzük Knight Online hesabınıza aktarılır. Ancak, yoğunluk durumuna bağlı olarak bu süre biraz değişebilir.

Knight Online'da item yüzük satın almak güvenli midir?

Evet, hesap.com.tr'den Knight Online item yüzük satın almak tamamen güvenlidir. Sitemiz üzerinden gerçekleştirilen tüm işlemler, kişisel bilgilerinizin gizliliğini koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Knight Online'da item yüzük satın alırken hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

hesap.com.tr'de kredi kartı, banka havalesi, EFT ve mobil ödeme gibi bir dizi ödeme yöntemi sunulmaktadır. Bu yöntemler arasından size en uygun olanını seçerek Knight Online item yüzük satın alabilirsiniz.

Satın aldığım item yüzük ile neler yapabilirim?

Knight Online'da satın aldığınız item yüzük, karakterinizin yeteneklerini ve özelliklerini geliştirebilir. Bu yüzükler, karakterinize çeşitli avantajlar sağlar ve oyun deneyiminizi daha keyifli hale getirir. 
 

Knight Online İtem Satışı

Knight Online oyunu bireysel ya da gruplar halinde oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur. Bireysel olarak oynadığınızda çok zor level atlayabileceğiniz ve hesabınızı kasarken büyük zorluklar yaşayacağınız Knight Online’da itemleri upgrade etmekte bir o kadar zor. Büyük harcamalar yapılarak bu işlemler deneniyor ve çoğunlukla başarısız olunuyor. Tüm bu sürecin aksine istediğiniz itemleri tamamen güvenilir bir şekilde Hesap.com.tr üzerinde yer alan yüzlerce ilan üzerinden seçip satın alabilir ve Hesap.com.tr güvencesiyle istediğiniz iteme risksiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kullanmadığınız yada upgrade ettiğiniz ama satmak istediğiniz tüm itemleri Hesap.com.tr, Knight Online İtem Pazarı sayesinde Knight Online item alış satış işlemlerinizi tamamen güvenilir bir şekilde sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  • İlgili kategoride bulunan mağazamız ile ilan sayfasında yer alan "Mesaj Gönder" butonu ile iletişime geçin.
  • Mağaza ile oyun içerisinde ortak bir teslimat noktası belirleyin.
  • Mağaza ile buluştuktan sonra itemin size transfer edilmesini bekleyin.
  • Transfer işleminin ardından Hesap.com.tr üzerinden siparişe onay verin ve her şey tamam!

Not: Teslimat sırasında iki tarafında video kaydı alması tavsiye edilmektedir ve teslimat tamamlandıktan sonra lütfen siparişi onaylamayı unutmayın.

Knight Online Cypher Ring nedir?

Bu eşya sayesinde oyuncu karakterini bir yüzüğe dönüştürebilir ve bu yüzük sayesinde karakterini güvenilir ve kolay bir şekilde satabilir ya da karakterini bir başka bir hesaba transfer edebilir. Sizde bu yüzüğü kullanarak güvenilir bir şekilde Hesap.com.tr üzerinden Knight Online Hesap Satış işlemini gerçekleştirebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Knight ring nedirKO Cypher ring nedir sorularını kısaca bu şekilde cevaplayabiliriz. Knight ring nereden alınır merak ediyorsanız PUS mağazası üzerinden Character Seal Scroll öğesini satın alabilirsiniz. Cypher ring fiyatları içinse PUS mağazasında 2800 Cash’e satıldığını görebilirsiniz.

Knight Online GB Fiyatları 

Knight Online GB, Knight Online oyununda kullanılan oyun içi para birimidir. İhtiyacınız olan GB oyun içinde satılan öğeler ve hizmetlerin türüne ve popülerliğine göre değişebilir. Örneğin, daha özel ve nadir öğeler genellikle daha pahalı olabilir, ancak daha yaygın öğeler daha düşük fiyatlara satılabilir. 

Ayrıca itemlerin GB satış fiyatları piyasadaki talep ve arz koşullarına da göre değişebilir. Serverlardaki oyuncuların GB talebi, Knight Online GB stoklarının durumu GB fiyatında farklılıklara sebebiyet verebilir. Fakat ilan sistemimiz sayesinde her zaman en ucuz GB seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Knight Online GB satın almak için Hesap.com.tr üzerindeki