İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
3 Ay Önce
321 Görüntülenme 1 dakika, 39 saniye

Valorant Asil Phantom Kaç VP

Valorant Asil Phantom Kaç VP

Valorant dünyasında, Asil Phantom kaplaması, oyunun en zarif ve gösterişli temalı koleksiyonlarından birine ait benzersiz bir silah kaplamasıdır. Bu özel kaplama, silahınıza asaletin ve zarafetin simgesi olan altın desenler ve sofistike detaylar ekleyerek oyun içinde bir prestij sembolü olarak hizmet eder. Asil serisi, Valorant'ın en şık ve estetik temalı koleksiyonlarından biri olarak kabul edilir ve Valorant Points (VP) ile satın alınabilir.

Asil Phantom Kaç VP 2024

Asil Phantom, tek başına yaklaşık 1775 VP'ye mal oluyor. Türk Lirası cinsinden fiyatı, güncel VP fiyatlarına göre yaklaşık 250 ile 350 TL arasında değişiklik gösterebilir. Asil serisi, altın desenleri ve sofistike detayları ile oyunculara sunduğu asalet ve zarafet ile Valorant'ın en dikkat çekici kaplamalarından biridir.

Asil Phantom'ın Özellikleri

  • Asaletin ve zarafetin simgesi olan altın desenler ve sofistike detaylar ile silahınıza bir prestij sembolü olarak hizmet eder.
  • Şarjör doldurulurken ve ateş edildiğinde özel efektler görülür.
  • Kullanıldığında özel ses efektleri duyulur.
  • Nişangah, temaya uygun özel bir tasarıma sahiptir.

Asil Phantom Nasıl Satın Alınır?

Asil Phantom'ı satın almak için öncelikle Valorant Points (VP) edinmeniz gerekmektedir. VP'leri, uygun fiyatlarla ve kolay bir şekilde Hesap.com.tr üzerinden satın almak için Valorant VP Satın Al sayfamıza göz atabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra, size verilen epin kodunu kullandıktan sonra Valorant oyun içi mağazasından Asil serisine giderek kaplamayı satın alabilirsiniz. Eğer kaplama süresi dolmuşsa, mağazanızda tekrar görünmesini beklemelisiniz.

Asil Phantom Nasıl Kullanılır?

Kaplamayı satın aldıktan sonra, Valorant içinde silahınızın görünümünü değiştirmek için kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için oyun içi "Koleksiyonlar" sekmesine gidin ve kaplamanın yanındaki "Kullan" düğmesine tıklayın.

BENZER BLOG BAŞLIKLARI
Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant isim değiştirme nedir? Nasıl yapılır? Valorant isim değiştirme hakkı, ücreti ve merak ettiğiniz tüm bilgilerin yanıtı burada...

1 Yıl Önce
Valorant Nedir? Nasıl Oynanır?

Valorant nasıl oynanır? Bu heyecan verici FPS oyununda takımınızla birlikte düşmanlarınıza karşı mücadele edin!

1 Yıl Önce
Valorant Points Çeşitleri Nelerdir?

Valorant oyununda, VP çeşitleri satın alma işlemleri için kullanılır. Peki, VP'nin türleri nelerdir? Tüm detayları burada öğrenebilirsiniz!

1 Yıl Önce