İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Anlık Gönderim | Discord 1 Aylık 14x Boost

Discord Inc

#45584 Boost Son güncellenme : 2024-05-29 20:51:02

Anlık Gönderim | Discord 1 Aylık 14x Boost

Merhabalar ilana hoşgeldiniz :)✔️Anında teslimat sağlanır✔️İstek Sunucu Boost miktari için iletişime geçin✔️Sınırsız stok mevcuttur✔️2 Haftalık 14X Server Boost✔️Giren hesapları sunucudan atarsanız telafi sağlanmaz3. SEVİYEDE AÇILAN ÖZELLİKLER✔️250 Emoji y ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
87,90 TL

Merhabalar ilana hoşgeldiniz :)

✔️Anında teslimat sağlanır

✔️İstek Sunucu Boost miktari için iletişime geçin

✔️Sınırsız stok mevcuttur

✔️2 Haftalık 14X Server Boost

✔️Giren hesapları sunucudan atarsanız telafi sağlanmaz

3. SEVİYEDE AÇILAN ÖZELLİKLER

✔️250 Emoji yuvası

✔️60 Çıkartma yuvası

✔️48 SES PANELİ yuvası

✔️384 Kbps ses kalitesi

✔️Sunucu için Özel URL (discord.gg/ozeldavetlinki)

✔️Tüm üyeler için 100 MB yükleme sınırı

✔️1080p 60fps Kalitesinde Ekran açabilirsiniz

✔️HAREKETLİ Sunucu Afişi

✔️Özel Rol Simgeleri (Rollerin yanında emojiler)

  • Anlık Gönderim | Discord 1 Aylık 14x Boost adlı ilanı aldı.

  • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
erenqwe Profil
erenqwe

Mükemmel Çok iyi insan Allah razı olsun

22.04.2024 17:25

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

epichesap Kapak Fotoğrafı
epichesap Profil
epichesap Onaylı Hesap Acemi Satıcı
115 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin