İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
⭐PS99⭐5000x Rainbow Alien Axolotl ANINDA TESLİM⭐

Roblox Corporation

#43376 Pet Son güncellenme : 2024-05-29 21:44:05

⭐PS99⭐5000x Rainbow Alien Axolotl ANINDA TESLİM⭐

Merhaba ilanıma hoşgeldiniz :)5000 Adet 3.9B gücünde Pet Verilmektedir .Petler rengarenktir.Özel miktar için mesajlar bölümünden iletişime geçiniz.Display Name Atmadığınıza Emin Olun Petlerin Yanlış Hesaba Gitmesi Durumunda Telafi Sağlanmaz.Aldıktan sonra roblox asıl kullanıcı ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
10,00 TL

Merhaba ilanıma hoşgeldiniz :)

5000 Adet 3.9B gücünde Pet Verilmektedir .

Petler rengarenktir.

Özel miktar için mesajlar bölümünden iletişime geçiniz.

Display Name Atmadığınıza Emin Olun Petlerin Yanlış Hesaba Gitmesi Durumunda Telafi Sağlanmaz.

Aldıktan sonra roblox asıl kullanıcı adınızı atmanız yeterlidir.

Mailbox İle teslim edilir.

Profilimden diğer ilanlarıma göz atabilirsiniz.

Alıcak veya almayı düşünen herkese Hayırlı olsun

  • ⭐PS99⭐5000x Rainbow Alien Axolotl ANINDA TESLİM⭐ adlı ilanı aldı.

  • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
isott0 Profil
isott0

Düşünmeden alabilirsiniz, mükemmel.

24.03.2024 14:21

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

epichesap Kapak Fotoğrafı
epichesap Profil
epichesap Onaylı Hesap Acemi Satıcı
116 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI