İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
[V.İ.P] Legendary Steam Random Key
#37763 Üye İlanları Son güncellenme : 2024-05-30 07:33:54

[V.İ.P] Legendary Steam Random Key

Sınırlı Stok Tükenmek Üzere !Bu Satın Alıcağınız Ürün 1 Adet Steam Legendary Random Key İçermektedir.Keyler kullanılmış veya geçersiz çıkmaz.Keylerden demo oyun çıkmaz.Bu türden olan Keyler test edilmişlerdir çıkabilecek oyunlar ilandaki listededir.Otomatik Teslimattır, Al ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
25,00 TL

Sınırlı Stok Tükenmek Üzere !

Bu Satın Alıcağınız Ürün 1 Adet Steam Legendary Random Key İçermektedir.

Keyler kullanılmış veya geçersiz çıkmaz.

Keylerden demo oyun çıkmaz.

Bu türden olan Keyler test edilmişlerdir çıkabilecek oyunlar ilandaki listededir.

Otomatik Teslimattır, Aldığınız Anda Sizlere Ulaşır.

Oyun sizin kişisel hesabınıza ait olur ve sınırsız bir şekilde kütüphanenizde bulunur.

Listedeki oyunların çıkma garantisi yoktur.

Aynı oyunlar çıkabiliyor iade sebebi değildir farklı hesaplarda kullanabilirsiniz.

Lütfen ürünü satın almadan önce video kaydı başlatın! Kayıt alınmazsa destek sağlayamıyoruz.


  • [V.İ.P] Legendary Steam Random Key adlı ilanı aldı.

  • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
yusufcan35 Profil
yusufcan35

satıcı müşterilerle çok ilgili ve yardımcı oluyor

29.03.2024 00:47

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

kelakcashop Kapak Fotoğrafı
kelakcashop Profil
kelakcashop Onaylı Hesap Acemi Satıcı
184 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin