İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TikTok 1.000 Gerçek Beğeni - Anlık
#37706 Beğeni Son güncellenme : 2024-05-19 02:28:15

TikTok 1.000 Gerçek Beğeni - Anlık

Öncelikle merhabalar ilana hoşgeldiniz. Aşağıya yazdığımız bilgileri okuyarak ilan hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.Keşfet etkilidir. Videolarınız, gönderileriniz ve sayfanız büyük oranda trend olabilir. Tamamen organik gelişirsiniz.Hesabınız ve beğeni sayınız gizlid ...


Anasayfa Vitrini
Kategori Vitrini
Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
19,90 TL

Özellikler

Lokasyon: Yabancı
Garanti: 30 Gün

İlan Detayları

Öncelikle merhabalar ilana hoşgeldiniz. Aşağıya yazdığımız bilgileri okuyarak ilan hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

  • Keşfet etkilidir. Videolarınız, gönderileriniz ve sayfanız büyük oranda trend olabilir. Tamamen organik gelişirsiniz.
  • Hesabınız ve beğeni sayınız gizlide olmamalıdır.
  • Çevrimdışı olsak bile ürünü satın alabilirsiniz. Ürünü satın aldığınızda otomatik olarak işleme alınır.
  • Türk, yabancı gerçek beğeni gönderilir.
  • Beğeniler gerçek beğeni oldukları için sayfanız asla zarar görmez.
  • İstediğiniz başka servis var ise profil adresimizden göz atabilirsiniz.

Bizi Neden Seçmelisiniz?

%100 Güvenilirlik

%100 Müşteri memnuniyeti

Hızlı Teslimat

Anında Destek

kaplan94 Profil
kaplan94

destek ekibi çok yardımcı oldu

15.05.2024 14:49

beytullahu6885 Profil
beytullahu6885

hizmet kalitesi çok iyi

11.05.2024 23:18

egeli35 Profil
egeli35

Müşteri memnuniyeti harika, teşekkürler.

09.05.2024 21:59

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

itempazar Kapak Fotoğrafı
itempazar Profil
itempazar Onaylı Hesap Kurumsal Plus Profesyonel Satıcı
5440 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin