İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
#35235 Hesap Son güncellenme : 2024-04-21 01:27:21

Wild Rift Unranked Hesap Ganimetli

Hesabın Envanterini 2. sayfada görebilirsiniz Hesap İçeriği:Hesaplar 10-13 level 10k üstü mavi öz bulunmaktadır4x şampiyon sandığı1-2x wild rift yolculuğu kostüm sandığı takviyeler vb mevcutturHesaplarda Dereceli Maç Oynanmamıştır İlk siz oynayacaksınızHesabı üzerinize nas ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
14,90 TL

Hesabın Envanterini 2. sayfada görebilirsiniz


Hesap İçeriği:

Hesaplar 10-13 level

10k üstü mavi öz bulunmaktadır

4x şampiyon sandığı

1-2x wild rift yolculuğu kostüm sandığı

takviyeler vb mevcuttur

Hesaplarda Dereceli Maç Oynanmamıştır İlk siz oynayacaksınız


Hesabı üzerinize nasıl alırsınız ?

Hesabı Satın Aldıktan Sonra Size İsim Ve Şifre Olarak Otomatik İletilir

Hesabı Otomatik Teslimat Olduğu İçin Mesaj ve Bildirim Bölümünden Görebileceksiniz

Bu İsim ve Şifreyi Riotun Sitesine Girerek Eposta Şifre Değiştirip Çift Doğrulama Yapabilirsiniz

Hesapların Epostaları Doğrulanmamıştır Bu sayede Kod vs İstemeden Tüm Bilgileri Değiştirebilceksinizİade & Değişim:

Hesabı alırken video kaydı almanız önerilir herhangi bir sorun varsa sizden video kaydı isteriz

Hesabı Satın Alırkenki Video Kaydınız Olmadan Değişim Veya İade Sağlanmaz

İçerikte ufak tefek farklılık Olabilir Bazılarında 1-2 Sandık Fazla Veya Eksik Olabilir Bunun İçin değişim veya iade sağlanmaz

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

Zshop Kapak Fotoğrafı
Zshop Profil
Zshop Güvenli Hesap Acemi Satıcı
162 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI