İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
HER SUNUCU 975RP DEĞERİNDE İSTEDİĞİNİZ KOSTÜM

Riot Games

#35112 LoL Hediye Ganimet Son güncellenme : 2024-05-30 13:57:43

HER SUNUCU 975RP DEĞERİNDE İSTEDİĞİNİZ KOSTÜM

Satın Almadan Önce Bilmeniz GerekenlerBu ilanı satın aldığınızda Kendi Hesabınıza 1000RP veya altı değerde 1 adet skin gönderimi sağlanır.Teslimat hediye şeklinde gerçekleşmektedir.Hediye Göndermek için 24 saat beklemeye gerek yok direkt atılır.Bize kullanıcı adı veya şifre ...


3 Saat İçinde Teslimat
Güvenilir Satıcı
85,00 TL

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

 • Bu ilanı satın aldığınızda Kendi Hesabınıza 1000RP veya altı değerde 1 adet skin gönderimi sağlanır.
 • Teslimat hediye şeklinde gerçekleşmektedir.
 • Hediye Göndermek için 24 saat beklemeye gerek yok direkt atılır.
 • Bize kullanıcı adı veya şifre vermeniz gerekmiyor, oyun içindeki isminizi vermeniz yeterli. Gift olarak gönderim sağlanmaktadır.
 • Üründe çok küçük de olsa banlanma ihtimaliniz mevcuttur.
 • İSTEDİĞİNİZ sunucusuna kayıtlı olan hesaplara gönderim sağlanır.
 • 1 gün içerisinde en fazla 10 adet skin alabilirsiniz, bunu göz önünde bulundurarak sipariş veriniz.


Satın aldıktan sonra iade yapılmamaktadır. Satın almadan önce istediğiniz skine karar veriniz.

 • HER SUNUCU 975RP DEĞERİNDE İSTEDİĞİNİZ KOSTÜM adlı ilanı aldı.

 • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
mertg3584 Profil
mertg3584

%100 güvenilir

16.04.2024 18:39

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

isyankarotaku Kapak Fotoğrafı
isyankarotaku Profil
isyankarotaku Onaylı Hesap Usta Satıcı
1427 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
 • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
 • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
 • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
 • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI