İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
{⭐PSX⭐} Transferli Huge Happy Rock

Roblox Corporation

#34667 Pet Son güncellenme : 2024-05-30 13:13:10

{⭐PSX⭐} Transferli Huge Happy Rock

[ Trasferli ] Huge Happy Rock Pet VerilmektedirDisplay Name Atmadığınıza Emin Olun Petlerin Yanlış Hesaba Gitmesi Durumunda Telafi SağlanmazAldıktan sonra roblox kullanıcı adınızı atmanız yeterlidirMailbox İle VerilmektedirProfilimden diğer ilanlarıma göz atabilirsiniz ...


3 Saat İçinde Teslimat
Güvenilir Satıcı
30,00 TL

[ Trasferli ] Huge Happy Rock Pet Verilmektedir


Display Name Atmadığınıza Emin Olun Petlerin Yanlış Hesaba Gitmesi Durumunda Telafi Sağlanmaz


Aldıktan sonra roblox kullanıcı adınızı atmanız yeterlidir


Mailbox İle Verilmektedir


Profilimden diğer ilanlarıma göz atabilirsiniz

  • {⭐PSX⭐} Transferli Huge Happy Rock adlı ilanı aldı.

  • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
cevatiko22 Profil
cevatiko22

destek ekibi çok iyi ve hızlı

28.04.2024 18:41

  • {⭐PSX⭐} Transferli Huge Happy Rock adlı ilanı aldı.

  • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
muhammedaman Profil
muhammedaman

hızlı ve güvenilir, en iyi

12.04.2024 21:42

  • {⭐PSX⭐} Transferli Huge Happy Rock adlı ilanı aldı.

  • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
erdem12 Profil
erdem12

sorunsuz gerceklesti tesekkurler.

24.02.2024 14:36

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

truvashop Kapak Fotoğrafı
truvashop Profil
truvashop Onaylı Hesap Acemi Satıcı
722 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI