İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Office 2019 Pro Plus Retail ORJİNAL
#33844 Ofis Programları Son güncellenme : 2024-05-21 03:43:30

Office 2019 Pro Plus Retail ORJİNAL

Lisans Anahtarı olarak teslim edilirSüresiz Kullanımdır herhangi bir süre yoktur [ FORMAT SONRASI KULLANILMAZ ]Vindovs UyumludurHızlı TeslimatSorunsuz Kaliteli ÜründürKurulum Talimatı ile beraber atılacaktırÜrünümüz Telefon Aktivasyonludur Microsoftu Arayarak Etkin Ediyorsunuz Tamam ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
49,99 TL
 • Lisans Anahtarı olarak teslim edilir
 • Süresiz Kullanımdır herhangi bir süre yoktur [ FORMAT SONRASI KULLANILMAZ ]
 • Vindovs Uyumludur
 • Hızlı Teslimat
 • Sorunsuz Kaliteli Üründür
 • Kurulum Talimatı ile beraber atılacaktır
 • Ürünümüz Telefon Aktivasyonludur Microsoftu Arayarak Etkin Ediyorsunuz Tamamen Orjinaldir.

 • Office 2019 Pro Plus Retail ORJİNAL adlı ilanı aldı.

 • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
enseyka Profil
enseyka

Fiyatlandırmalar çok uygun ve sorunsuz bir şekilde kurulum yaptım

13.05.2024 20:20

 • Office 2019 Pro Plus Retail ORJİNAL adlı ilanı aldı.

 • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
talha07132002 Profil
talha07132002

herkese tavsiye ederim mükemmel hizmet

07.05.2024 19:38

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

bhedigital Kapak Fotoğrafı
bhedigital Profil
bhedigital Onaylı Hesap Kurumsal Üye Acemi Satıcı
224 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
 • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
 • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
 • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
 • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI