İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Windows 10 Pro Retail Dijital Lisans

Sistem Lisansları

#23441 İşletim Sistemleri Son güncellenme : 2024-05-30 09:59:22

Windows 10 Pro Retail Dijital Lisans

Microsoft Windows 10 Pro Retail ürün etkinleştirme anahtarıdır.32/64 bit destekler ve tek bilgisayar için geçerlidir.Kullanım süresi yoktur, Ömür boyu kullanabilirsiniz.Etkinleştirmeden sonra tüm güncelleştirmeleri alabilirsiniz.Lisans anahtarı, indirme linki ve kurulum bilgilerini s ...


1 Saat İçinde Teslimat
Güvenilir Satıcı
80,00 TL
 • Microsoft Windows 10 Pro Retail ürün etkinleştirme anahtarıdır.
 • 32/64 bit destekler ve tek bilgisayar için geçerlidir.
 • Kullanım süresi yoktur, Ömür boyu kullanabilirsiniz.
 • Etkinleştirmeden sonra tüm güncelleştirmeleri alabilirsiniz.
 • Lisans anahtarı, indirme linki ve kurulum bilgilerini size gönderiyoruz.
 • Retail Key.
 • Windows 10 Pro, işletmeler ve profesyoneller için tasarlanmış olan Windows'un işletim sistemi sürümüdür. İşte Windows 10 Pro'nun bazı avantajları:


  1. Gelişmiş Güvenlik Özellikleri: Windows 10 Pro, gelişmiş güvenlik özellikleri sunar. Bunlar arasında Windows Defender Antivirus, BitLocker disk şifreleme, Windows Hello biyometrik kimlik doğrulama ve Uzak Masaüstü Bağlantısı ile Uzaktan Masaya Güvenlik gibi özellikler bulunur. Bu, işletmelerin ve profesyonel kullanıcıların verilerini daha iyi korumalarını sağlar.


  2. Uzaktan Masaüstü Bağlantısı: Windows 10 Pro, Uzaktan Masaüstü Bağlantısı özelliğini içerir. Bu özellik, uzaktan çalışma veya IT desteği için kullanılabilir. Uzak Masaüstü Bağlantısı ile, kullanıcılar farklı bir cihazdan uzak bir bilgisayara erişebilir ve onu kontrol edebilirler.


  3. Grup Politikaları Yönetimi: Windows 10 Pro, Grup Politikaları yönetim araçlarını içerir. Bu, IT yöneticilerinin kullanıcı hesapları, cihaz yapılandırması ve güvenlik politikalarını yönetmelerini sağlar. Grup Politikaları, işletmelerin güvenlik ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olur.


  4. Sanallaştır ma ve Hyper-V Desteği: Windows 10 Pro, Hyper-V sanallaştırma platformunu içerir. Bu, profesyonel kullanıcıların sanal makineler oluşturmasını ve yönetmesini sağlar. Hyper-V, farklı işletim sistemlerini veya uygulamaları izole etmek için kullanılabilir.


  5. Windows Update for Business: Windows 10 Pro, Windows Update for Business özelliğini içerir. Bu, işletmelerin güncelleme dağıtımını planlamalarını, denetlemelerini ve özelleştirmelerini sağlar. Windows Update for Business, iş sürekliliğini sağlamak için önemli bir araçtır.


  6. Uygulama ve Veri Yönetimi Kontrolleri: Windows 10 Pro, işletmelerin ve IT yöneticilerinin uygulamaları ve verileri yönetmelerini sağlayan çeşitli kontroller sunar. Bu, işletmelerin verilerini korumak ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için önemlidir.


  Windows 10 Pro, işletmelerin ve profesyonel kullanıcıların güvenlik, yönetim ve verimlilik gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış bir işletim sistemi sürümüdür.

 • Windows 10 Pro Retail Dijital Lisans adlı ilanı aldı.

 • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
brahmcan Profil
brahmcan

Uygun fiyat, hızlı teslimat, ne istenir ki daha?

21.02.2024 21:07

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

keremc3m Kapak Fotoğrafı
keremc3m Profil
keremc3m Onaylı Hesap Acemi Satıcı
133 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
 • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
 • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
 • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
 • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI