İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
[ANINDA] Canva Pro + Kişiye Özel
STOK
35
#14459 Canva Son güncellenme : 2023-12-05 18:51:02

[ANINDA] Canva Pro + Kişiye Özel

⭐✔️Otomatik Teslimattır. Aktif değilsem bile alabilirsiniz✔️⭐⭐✔️ Kendi mailinize üyelik✔️⭐⭐1 Yıl Boyunca Kullanım⭐Canva Pro'nun Tüm Özellikleri aktif olur.⭐Şifre değişikliği, Çalınma vb. durumlar olmaz.⭐Kendi mailinize gönderilir ve Sizin şahsi hes ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
20,00 TL

⭐✔️Otomatik Teslimattır. Aktif değilsem bile alabilirsiniz✔️⭐

⭐✔️ Kendi mailinize üyelik✔️⭐

⭐1 Yıl Boyunca Kullanım

⭐Canva Pro'nun Tüm Özellikleri aktif olur.

⭐Şifre değişikliği, Çalınma vb. durumlar olmaz.

⭐Kendi mailinize gönderilir ve Sizin şahsi hesabınız özelliklere erişir.

⭐Kafanızdaki tüm soruları bizimle iletişime geçerek ortadan kaldırabilirsiniz

⭐İyi Tasarımlar dileriz

⭐Garanti süremiz sınırsızdır. Bu süreçte her türlü desteği sağlarız.

✔️Eğer ki Saat 00:00-08:00 arasında aldıysanız ve online değilsem bir sorun yaşadığınız taktirde ancak sabah yardımcı olabilirim✔️

Henüz bu ürün için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

merkebert Kapak Fotoğrafı
merkebert Profil
merkebert Güvenli Hesap Yeni Satıcı
99 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI
VİTRİN İLANI
Canva Pro | SINIRSIZ

EN ÇOK TERCİH EDİLEN, GÜVENİLİR VE TAM OTOMATİK MAĞAZAMIZA HOŞGELDİNİZ!Sınırsız ..

20,00 TL
Canva
VİTRİN İLANI
Canva Pro | SINIRSIZ

 EN ÇOK TERCİH EDİLEN, GÜVENİLİR VE TAM OTOMATİK MAĞAZAMIZA HOŞGELDİNİZ!  Sınırsız ..

20,00 TL
Canva