İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Anlık - Twitter 1.000 Türk Gerçek Beğeni

X Corp

#1105 Beğeni Son güncellenme : 2024-05-30 12:06:35

Anlık - Twitter 1.000 Türk Gerçek Beğeni

Beğeni istediğiniz tweetinizin linkini iletmeniz gerekmektedir.Lokasyonu Türkiye fakat yabancı takma adlı hesaplar olabilmektedir.Yoğunluğa bağlı olarak gönderim süresi değişmektedir.Hesabınızın gizli olmaması gerekmektedir.Çevrimdışı olsam bile siz aldığınızda bana sms geli ...


Anasayfa Vitrini
Kategori Vitrini
Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
29,90 TL

Özellikler

Lokasyon: Türk
Garanti: 30 Gün

İlan Detayları

 • Beğeni istediğiniz tweetinizin linkini iletmeniz gerekmektedir.
 • Lokasyonu Türkiye fakat yabancı takma adlı hesaplar olabilmektedir.
 • Yoğunluğa bağlı olarak gönderim süresi değişmektedir.
 • Hesabınızın gizli olmaması gerekmektedir.
 • Çevrimdışı olsam bile siz aldığınızda bana sms gelir, aktif olurum.
 • Diğer servislerimizi profilimizden inceleyebilirsiniz. 
 • Anlık - Twitter 1.000 Türk Gerçek Beğeni adlı ilanı aldı.

 • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
okanxx13xx Profil
okanxx13xx

müşteri hizmetleri çok ilgili memnun kaldım

17.05.2024 19:07

 • Anlık - Twitter 1.000 Türk Gerçek Beğeni adlı ilanı aldı.

 • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
tolh Profil
tolh

müşteri hizmetleri her zaman yardımcı oluyor çok iyi

13.05.2024 02:34

 • Anlık - Twitter 1.000 Türk Gerçek Beğeni adlı ilanı aldı.

 • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
senemmetin Profil
senemmetin

kesinlikle beklentilerimi aştı

06.01.2024 13:21

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

EliteStore Kapak Fotoğrafı
EliteStore Profil
EliteStore Onaylı Hesap Onaylı Kurumsal Plus Bestseller
52995 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
 • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
 • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
 • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
 • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin