İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
#1050 Canva Son güncellenme : 2024-05-30 09:52:32

Canva Edu Öğrenci + Duolingo Edu Öğrenci

⭐CANVA PRO Canva, istediğiniz özgün tasarımları sınırsız araçlar kullanarak mükemmel tasarımlar çıkartabileceğiniz ve web tabanlı da çalışabilen grafik tasarım aracıdır.⭐Canva PRO Özellikleri⚡️Ömür boyu geçerli olup Canva Education Lisansı ile premium içeriklere er ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
100,00 TL

⭐CANVA PRO


Canva, istediğiniz özgün tasarımları sınırsız araçlar kullanarak mükemmel tasarımlar çıkartabileceğiniz ve web tabanlı da çalışabilen grafik tasarım aracıdır.


⭐Canva PRO Özellikleri


⚡️Ömür boyu geçerli olup Canva Education Lisansı ile premium içeriklere erişim hakkı sağlayabilirsiniz.

⚡️Sizin kendi mail adresinize tanımlanır. Çalındı, şifresi değiştirildi gibi sorunlar asla yaşamazsınız.

⚡️Lisansın patlaması gibi durumlar söz konusu bile değildir. Biz ana sağlayıcıyız.

⚡️Satın aldığınızda sizin mail adresinize davet linki gönderiyorum ve oradan katılıp lisansınızı aktifleştiriyorsunuz.

⚡️Canva Education lisanslarında kullanılan tüm içeriklere erişim sağlanır.

⚡️Hızlı Teslimat - 3 ay garanti


✨DUOLİNGO EDU


✨Duolingo Plus'u ben aktif değilkende alabilirsiniz ürün otomatik teslim edilicektir.

✨Reklamsız deneyim.

✨Dersleri Çevrimdışı İndirme Özelliği.

✨Limitsiz can.

✨Limitsiz alıştırma.

✨Aylık Seri onarımı.

✨İlerleme/Yeterlilik Sınavı.

✨Belirttiğiniz maile üyelik uygulanır.

✨Hızlı Teslimat - 3 ay garanti
  • Canva Edu Öğrenci + Duolingo Edu Öğrenci adlı ilanı aldı.

  • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
akovizmyoutube Profil
akovizmyoutube

Canva pro ve Duolingo pro ömür boyu premium güvenirir bir şekilde istediğim e posta adresine hızlı bir şekilde verirdi. Satıcıya teşekürlerimi iletiyorum güvenle alabilirsiniz.

12.05.2023 12:53

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

eksiksizlisans Kapak Fotoğrafı
eksiksizlisans Profil
eksiksizlisans Onaylı Hesap Yeni Satıcı
42 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin