İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
3 Ay Önce
147 Görüntülenme 2 dakika, 21 saniye

Honor Of Kings Lam Build

Honor Of Kings Lam Build

Honor of Kings Lam Build

Honor of Kings'te Lam, rakiplerine karşı büyük hasar potansiyeli sunan güçlü bir suikastçıdır. Bu rehber, Lam'in yeteneklerini, ideal beceri sırasını, ekipmanlarını, eşyalarını, arkanalarını ve savaş stratejilerini kapsayacak şekilde her yönüyle Lam'in oynanışını ele alacaktır. Bu yönleri ustalaşarak savaş alanında durdurulamaz bir suikastçı olabilirsiniz. Eğer karaktere sahip değilseniz en uygun fiyatlarla satın almak için hemen Honor Of Kings Jeton sayfasını ziyaret edin.

Lam Yetenek Analizi ve Yetenekleri

Lam, savaş alanında güçlü bir tehdit oluşturan benzersiz bir yetenek setine sahiptir. Bu yetenekler ve Lam'in oyun tarzına katkıları şunlardır:

  • Avcı (Pasif): Düşmanın sağlığı %30'un altına düştüğünde, Lam onları "av" olarak görür ve Lam'in yetenekleri ve normal saldırıları "av"a %15 ek gerçek hasar verir.
  • Dalga Kırıcı (Yetenek 01): Lam, kendini büyüyle kaplar, 3 saniyeliğine "dalmış" duruma girer ve hareket hızı kazanır. Bu sürenin sonunda, suyun dışına çıkar ve bekleme süresinin yarısını geri alır.
  • Uzay Bölme (Yetenek 02): Lam, yakındaki düşmanlara iki kez saldırır, her biri için fiziksel hasar verir. Her isabet aldığında, Lam bir yığın kazanır ve normal bir saldırı düşmana zarar verir ve sağlık kazandırır.
  • Aşağıdan Ölüm (Ulti): Lam, düşmanları yolunda sersemleten bir hançer atar. Hançer ilk aşamada %90 yavaşlatma uygular. Bir gecikmeden sonra, Lam hançerin konumuna doğru hücum eder, yolundaki düşmanları sürükleyerek onlara hasar verir.

Ideal Beceri Sırası

Lam'in potansiyelini maksimize etmek için yeteneklerini aşağıdaki sırayla geliştirin:

  1. Ulti: Aşağıdan Ölüm
  2. İkinci Yetenek: Uzay Bölme
  3. İlk Yetenek: Dalga Kırıcı

Lam'in ultisini mümkün olduğunda geliştirin, ardından ikinci yeteneği Uzay Bölme'yi ve son olarak ilk yeteneği Dalga Kırıcı'yı geliştirin.

Lam için Ekipman Önerileri

Lam için en iyi ekipmanlar şunlardır: Hız Botları, Kader, Saf Gökyüzü, Kan Ağlayan, Kuşatma Kırıcı, Bilge'nin Sığınağı.

Bu Honor of Kings Lam Suikastçı Yapılandırma Rehberini takip ederek, oyunda korkulan bir suikastçı olma yolunda ilerleyeceksiniz. Lam'in yeteneklerini inceleyin, ideal beceri sırasını öğrenin, en iyi ekipmanı edinin ve doğru arkanaları ve yaygın becerileri benimseyin. Ayrıca, takım savaşlarında etkinliğinizi maksimize etmek için konumlandırmanıza ve savaş stratejilerinize dikkat edin. Oyununuzu pratik yaparak ve geliştirerek kısa sürede Suikastçı Lam'in ustası olacak, düşmanlarınızı tozunu attırarak takımınızı zaferlere taşıyacaksınız.

BENZER BLOG BAŞLIKLARI
Honor Of Kings APK

Honor Of Kings APK indirme rehberi tüm detaylarıyla yazımızda.

3 Ay Önce
Honor Of Kings En İyi Suikastçı Hangisidir

Honor Of Kings en iyi suikastçı hangisi olduğunu tüm detaylarıyla yazımızda öğrenin.

3 Ay Önce
Honor Of Kings Bilgisayarda Nasıl Oynanır

Honor Of Kings Bilgisayarda Nasıl Oynanır tüm detaylarıyla yazımızda.

3 Ay Önce