İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
3 Ay Önce
175 Görüntülenme 1 dakika, 34 saniye

Valorant Ejder Ateşi Hançer Kaç VP

Valorant Ejder Ateşi Hançer Kaç VP

Valorant dünyasında, Ejder Ateşi Hançer kaplaması, oyunun en prestijli ve göz alıcı kaplamalarından biri olarak öne çıkıyor. Bu kaplama, silahınıza ejderha desenleri ve ateş efektleri ekleyerek benzersiz bir görünüm kazandırır. Ejder Ateşi Koleksiyonu, Valorant Points (VP) ile satın alınabilir ve oyunculara eşsiz bir estetik deneyim sunar.

Ejder Ateşi Hançer Kaç VP 2024

Ejder Ateşi Hançer, tek başına 4950 VP'ye mal oluyor. Türk Lirası cinsinden fiyatı ise, güncel VP fiyatlarına göre yaklaşık 950 ile 1000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Bu kaplama, Valorant'ın en etkileyici kaplamalarından biri olma özelliğini taşıyor.

Ejder Ateşi Hançer'in Özellikleri

  • Silaha ejderha desenleri ve ateş efektleri ekler.
  • Elde tutulduğunda ve hareket ettirildiğinde alev efektleri görülür.
  • Kullanıldığında ejderha sesleri duyulur.
  • Öldürme animasyonunda ejderha ateşi efekti bulunur.

Ejder Ateşi Hançer Nasıl Satın Alınır?

Ejder Ateşi Hançer'ı satın almak için öncelikle Valorant Points (VP) edinmeniz gerekmektedir. VP'leri, uygun fiyatlarla ve kolay bir şekilde Hesap.com.tr üzerinden satın almak için Valorant VP Satın Al sayfamıza göz atabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra, size verilen epin kodunu kullandıktan sonra Valorant oyun içi mağazasından "Ejder Ateşi Koleksiyonu" sekmesine giderek kaplamayı satın alabilirsiniz. Eğer kaplama süresi dolmuşsa, mağazanızda tekrar görünmesini beklemelisiniz.

Ejder Ateşi Hançer Nasıl Kullanılır?

Kaplamayı satın aldıktan sonra, Valorant içinde silahınızın görünümünü değiştirmek için kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için oyun içi "Koleksiyonlar" sekmesine gidin ve kaplamanın yanındaki "Kullan" düğmesine tıklayın.

BENZER BLOG BAŞLIKLARI
Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant isim değiştirme nedir? Nasıl yapılır? Valorant isim değiştirme hakkı, ücreti ve merak ettiğiniz tüm bilgilerin yanıtı burada...

1 Yıl Önce
Valorant Nedir? Nasıl Oynanır?

Valorant nasıl oynanır? Bu heyecan verici FPS oyununda takımınızla birlikte düşmanlarınıza karşı mücadele edin!

1 Yıl Önce
Valorant Points Çeşitleri Nelerdir?

Valorant oyununda, VP çeşitleri satın alma işlemleri için kullanılır. Peki, VP'nin türleri nelerdir? Tüm detayları burada öğrenebilirsiniz!

1 Yıl Önce