İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
⭐[ULTRA VİP+] DİSNEY PLUS (1 AYLIK)⭐
#8886 Disney Plus Son güncellenme : 2024-05-21 03:54:41

⭐[ULTRA VİP+] DİSNEY PLUS (1 AYLIK)⭐

[4K ULTRA HD] Disney+ Premium + Aylık İlanına Hoşgeldiniz.İlanı aldığınız an hesapları site otomatik olarak teslim edilecektir.Disney Plus sahibi olmak istiyorsanız tam yerindesiniz.En kaliteli satıcı olarak güvenerek alabilirsiniz.----------------------------------------------------- ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
10,00 TL

[4K ULTRA HD] Disney+ Premium + Aylık İlanına Hoşgeldiniz.

İlanı aldığınız an hesapları site otomatik olarak teslim edilecektir.

Disney Plus sahibi olmak istiyorsanız tam yerindesiniz.

En kaliteli satıcı olarak güvenerek alabilirsiniz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • Hesaplar 1 Aylıktır
 • 1 Aylık Disney Plus 34,90 TL yerine 10TL
 • İstediğiniz zaman alabilirsiniz Otomatik Teslimattır.
 • Ürünün 1 Gün Garantisi Vardır.
 • Hesaba girdikten sonra hesap şifresini değiştirmeye çalışmayın sadece oluşturduğunuz profile Pin koymanız yeterli.
 • Satın aldığınızda bütün içeriklere sahip olmuş oluyorsunuz.
 • 1 Hesabı 7 Kişi Kullanabilir Aynanda 4 Kişi İzleye Bilir Biz Hesabı 4 Kişiye Satmaktayız Bilginize (Site Yönetiminden İzin Vardır)
 • Hesapta Başka Kişilerde Vardır
 • [(Şifre değişimi,mail değişimi yanlış şifre gibi sorunlarda yeni hesap verilir ]

SINIRLI STOK - İNDİRİMLİ FİYAT - Waif Güvencesi

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

Waif Kapak Fotoğrafı
Waif Profil
Waif Onaylı Hesap Usta Satıcı
2570 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
 • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
 • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
 • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
 • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin