İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Adobe Creative Cloud Tüm Uygulamalar - 3 Aylık
#7480 Program Lisansları Son güncellenme : 2024-05-19 01:46:49

Adobe Creative Cloud Tüm Uygulamalar - 3 Aylık

✅ 90 Gün Kullanım✅ Adobe Hesabınıza 14 günde bir davetiye gönderilir✅ Adobe Creative Cloud yapay zeka dahil tüm uygulamalara erişim sağlar.✅ Hızlı TeslimatDahil Olan UygulamalarAdobe Yapay Zeka Uygulamaları, Adobe Firefly, Acrobat DC Standard, Acrobat Pro, Acrobat Reader, Adobe C ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
350,00 TL

✅ 90 Gün Kullanım

✅ Adobe Hesabınıza 14 günde bir davetiye gönderilir

✅ Adobe Creative Cloud yapay zeka dahil tüm uygulamalara erişim sağlar.

✅ Hızlı Teslimat


Dahil Olan Uygulamalar


Adobe Yapay Zeka Uygulamaları, Adobe Firefly, Acrobat DC Standard, Acrobat Pro, Acrobat Reader, Adobe Character Animator, Adobe Dimension, Adobe Express,

Adobe Fresco , Adobe Fuse (Beta), Adobe Lightroom, Adobe Lightroom Classic,

Adobe Media Encoder, Adobe Photoshop Express, Adobe Photoshop Lightroom for Mobile, Adobe Premiere Clip,

Adobe Scan, Adobe XD, Adobe XD Mobil, After Effects, Animate, Audition, Bridge, Dreamweaver, Edge Animate,

Edge Code, Edge Inspect, Edge Reflow (Preview), Fireworks CS6, Flash Builder, Illustrator, InCopy,

InDesign, iPad’de Illustrator, iPad’de Photoshop, Muse, Photoshop, Prelude, Premiere Pro, Premiere Rush,

Premiere Rush Mobile, Scout, Spark Page, Spark Video, SpeedGrade


Dahil Olan Hizmetler


Acrobat Sign, Adobe Express, Adobe Fonts Pro, Adobe Portfolio, Community, Device Preview, Edge Inspect,

Extract, Frame.io, Lightroom Web, PDF Services, PhoneGap Build, Photoshop on the Web (Beta), Publish Online,

Publish Services, Story Plus, Team Projects

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

eksiksizlisans Kapak Fotoğrafı
eksiksizlisans Profil
eksiksizlisans Onaylı Hesap Yeni Satıcı
40 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI