İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
PUBG MOBİLE GİZEMLİ RANDOM HESAP

PUBG Mobile

#46830 Random Hesap Son güncellenme : 2024-05-29 21:55:43

PUBG MOBİLE GİZEMLİ RANDOM HESAP

PUBG MOBİLE GİZEMLİ+ RANDOM HESAP İLANINA HOŞGELDİNİZ.MINUMUM 25 LEVEL VE MINUMUM 25 SKIN-KOSTÜM GARANTİLDİR.HESABI SATIN ALIRKEN VE OYUNA GİRERKEN VİDEO KAYDI ALMALISINIZ! HESAPLAR TEMİZ OLDUĞU İÇİN ZORUNLUDUR!ALT MAİL ÜZERİNDEN GİRİŞ YAPINIZ.HESAPLARDAN ÇIKACAK UC SAYISI � ...


Kategori Vitrini
Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
79,90 TL

Özellikler

Garanti Süresi: 7 Gün

İlan Detayları

PUBG MOBİLE GİZEMLİ+ RANDOM HESAP İLANINA HOŞGELDİNİZ.


MINUMUM 25 LEVEL VE MINUMUM 25 SKIN-KOSTÜM GARANTİLDİR.

HESABI SATIN ALIRKEN VE OYUNA GİRERKEN VİDEO KAYDI ALMALISINIZ! HESAPLAR TEMİZ OLDUĞU İÇİN ZORUNLUDUR!

ALT MAİL ÜZERİNDEN GİRİŞ YAPINIZ.

HESAPLARDAN ÇIKACAK UC SAYISI ŞANSA BAĞLIDIR.

HESAPLAR SATILDIKTAN SONRA HİLE VE VB DURUMLARDA BANLANAN HESAPLARA SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ.


Neden mi dayıyı tercih etmelisin?

PUBG Mobile Hesapları İçin En İyi Seçenekleri Sunuyoruz!

En Güvenilir PUBG Mobile Hesaplarını Dayıdan alabilirsiniz!

İhtiyacınız olan en kaliteli PUBG mobile random hesapları dayıdan alınır!

PUBG MOBİLE RANDOM hesaplarının ana bayisi HESAPDAYIM farkı ile sizlere hizmet veriyoruz.

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

hesapDAYiM Kapak Fotoğrafı
hesapDAYiM Profil
hesapDAYiM Onaylı Hesap Kurumsal Plus Üstad Satıcı
14609 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin