İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE

Tencent Games

#39284 Hesap Son güncellenme : 2024-05-19 01:26:06

EFSANEVİ KAÇIRILMAYACAK PUBG HESABI! - 6700₺

ASLAN EMOJİSİ VAR.(Ciddi alıcılar hesap videosu için iletişime geçsin lütfen. Videolar ciddi alıcılara atılmaktadır. Oyalamaya gerek yok. Fiyat konusunda orta yol bulunur.)ÜNVANLAR;MükemmeliyetçiBeğeni MeraklısıVicdani RetçiKoleksiyoncuÜstün BaşarıVazgeçmeEski ToprakBizimle o ...


5 Saat İçinde Teslimat
6.000,00 TL

Özellikler

Facebook Girişi: Bağlı Değil
Twitter Girişi: Bağlı
Eposta Girişi: Bağlı
Game Center Girişi: Bağlı Değil
Play Games Girişi: Bağlı Değil
Tüm Bağlara Erişim: Var

İlan Detayları

ASLAN EMOJİSİ VAR.


(Ciddi alıcılar hesap videosu için iletişime geçsin lütfen. Videolar ciddi alıcılara atılmaktadır. Oyalamaya gerek yok. Fiyat konusunda orta yol bulunur.)

ÜNVANLAR;

Mükemmeliyetçi

Beğeni Meraklısı

Vicdani Retçi

Koleksiyoncu

Üstün Başarı

Vazgeçme

Eski Toprak

Bizimle olmaya devam ettiğini için teşekürler

Güvenilir

C1S3 - As

C2S4 - As Ustası

C3S7 - As

C3S8 - As Ustası

C3S9 - As Otoritesi

C4S11 - As

C2S6 - Neon Genesis EVANGELİON

C3S7 HARABE KAŞİFİ


- İSİM KARTLARI

C3S9 - İSİM KARTI

C4S11 - İSİM KARTI

C4S10 - İSİM KARTI

C3S8 - İSİM KARTI

C3S7 - İSİM KARTI

C2S6 - İSİM KARTI

C2S5 - İSİM KARTI

C2S4 - İSİM KARTI

C1S3 - İSİM KARTI

S17 - İSİM KARTI


Destansılar;

42 adet Destansı Öğe

Cehennem Sürücüsü Başlığı (Kask)Silah/Araç Kaplaması;

M416 Buz Diyarı 6. Seviye (Eklenti, 3X dürbün Buz Diyarı)

UMP-45 3 Seviye

THOMSON - 3 - ÖLÜM MESAJLI

TÜM SİLAHLARDA KAPLAMA MEVCUT!

ARABALAR

UAZ FARE TUZAĞI

UAZ GÜÇLÜ DEREBEYİ

Altın Porselen Motosiklet

2 Kişilik Poker Kralı Motosiklet

Sabırsız Köpek Balığı Buggy

Cankurtaran Buggy

Kara Magna Buggy


(Hesap videosu için iletişime geçiniz. Sadece ciddi alıcılar.)


Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

flawoyz Kapak Fotoğrafı
flawoyz Profil
flawoyz Yeni Satıcı
13 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI