İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
⭐ 30.000 STEAM PUANI + GARANTİ + HIZLI TESLİM ⭐
#38833 Puan Son güncellenme : 2024-05-26 14:35:19

⭐ 30.000 STEAM PUANI + GARANTİ + HIZLI TESLİM ⭐

🤍 Satın Almadan Önce Okuyun 🤍✔️ Lütfen profilinizi herkese açık olarak ayarlayın.✔️ Sohbet üzerinden bana ödüllerin atılacağı Steam Profil Linkini gönderin.✔️ Komisyonun tamamını karşılıyorum. Ödediğiniz puan miktarı hesabınıza geçer.✔️ 5.000 ...


24 Saat İçinde Teslimat
Güvenilir Satıcı
240,00 TL

Özellikler

Hesap Türü: Kişisel

İlan Detayları

🤍 Satın Almadan Önce Okuyun 🤍

✔️ Lütfen profilinizi herkese açık olarak ayarlayın.

✔️ Sohbet üzerinden bana ödüllerin atılacağı Steam Profil Linkini gönderin.

✔️ Komisyonun tamamını karşılıyorum. Ödediğiniz puan miktarı hesabınıza geçer.

✔️ 5.000 Puana sahip olabilmeniz için 15.000 puan harcıyorum.

✔️ Puanlarınız 14 gün sonra Steam Puan Dükkanı Bakiyesine eklenecektir.

✔️ Gönderilen ödüller yasaldır. Hesabınıza giriş yapmadığım için ban riski yoktur.

‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎

🤍 Neden 14 gün beklemek gerekiyor? 🤍

✔️ Ödüller gönderildikten 14 gün sonra Steam Puan Dükkanı bakiyenize eklenir.

✔️ Bu steam politikasıdır bu süreç hızlandırılamaz. 14 gün beklemek zorundasınız.

‏‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎‏‏‎

✅En Ucuz Fiyat

✅Güvenilir Satıcı

✅Satın Aldığınız an aktif oluyorum

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

Waif Kapak Fotoğrafı
Waif Profil
Waif Onaylı Hesap Usta Satıcı
2615 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI