İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
KİŞİSEL ENVATO ELEMENTS 6 AY - GARANTİLİ
#38712 Envato Son güncellenme : 2024-05-26 23:40:14

KİŞİSEL ENVATO ELEMENTS 6 AY - GARANTİLİ

✅ Kişiye özel webpanel hesabıdır.✅ Günlük 100 İndirme Hakkı (Top. 18000+ İndime)✅ Satın aldığınız ürün anında teslim edilir.✅ 6 Aylık plan. (180 Gün Boyunca Garanti)✅ Panel (website) üzerinden indirme yapılmaktadır.✅ Url kopyala/ya ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
179,90 TL

✅ Kişiye özel webpanel hesabıdır.

✅ Günlük 100 İndirme Hakkı (Top. 18000+ İndime)

✅ Satın aldığınız ürün anında teslim edilir.

✅ 6 Aylık plan. (180 Gün Boyunca Garanti)

✅ Panel (website) üzerinden indirme yapılmaktadır.

✅ Url kopyala/yapıştır mantığındadır.

Panel Nedir?

Panel dediğimiz şey aslında bize ait bir websitedir. Siteye üye olup verdiğimiz kodu kullandıktan sonra paket erişiminize açılır ve indirmek istediğiniz dosyanın linkini paneldeki alana yapıştırıp anında otomatik şekilde indirebilirsiniz. Sitenin işleyişi youtube mp3 dönüştürücü mantığındadır. Aboneliğiniz bittiğinde tekrar satın alıp aynı hesap üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz.

✔ Mx Medya Güvencesi İle!

⭐ Aklınıza takılan her soru için mesaj atmanız yeterli.

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

mxmedya Kapak Fotoğrafı
mxmedya Profil
mxmedya Onaylı Hesap Yeni Satıcı
39 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin