İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
GARANTİLİ 50-850 SKIN RANDOM HESAP

Riot Games

#38303 Random Hesap Son güncellenme : 2024-05-20 08:25:53

GARANTİLİ 50-850 SKIN RANDOM HESAP

HESAPLAR OTOMATİK TESLİMATTIR. HER ZAMAN SATIN ALABİLİRSİNİZ.Hesaplarda en az 50 skin bulunmaktadır. 850 skine kadar olabilir.Hesaplarda 0-12500 Arası RP çıkabilir kontrol etmelisiniz.Boş hesap çıkması durumunda anında değişim garantilidir.%100 TR sunuculu hesaplardır.Her hesap TEK ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
8,90 TL

HESAPLAR OTOMATİK TESLİMATTIR. HER ZAMAN SATIN ALABİLİRSİNİZ.

Hesaplarda en az 50 skin bulunmaktadır. 850 skine kadar olabilir.

Hesaplarda 0-12500 Arası RP çıkabilir kontrol etmelisiniz.

Boş hesap çıkması durumunda anında değişim garantilidir.

%100 TR sunuculu hesaplardır.

Her hesap TEK KİŞİYE satılmaktadır.

Renk paketleri ve silah yükseltmeleri skin olarak sayılmaktadır.


SATIN ALDIĞINIZ İLANDA 50+ SKİN OLUCAĞI İÇİN İSTEDİĞİNİZ SKİNLERİN ÇIKMA ŞANSI YÜKSEKTİR.


Hesaplar da skinler randomdur.

Mail Değişmez, Bazı Hesaplarda Değişiyor Olabilir Kontrol Etmeniz Gerekmektedir.

Hesaba ilk girişte sorun yoksa ve sonrada şifre değişikliği, ban yeme vs gibi durumlar garanti kapsamına girmemektedir.

Verilen hesapların değişim şartları sadece şunlardır; Hesaba girmez ise, Hesap banlı çıkar ise (sadece kalıcı ban iade sebebidir) ve Hesapta vaad edilen skin sayısı yok ise.


Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

hesappinari Kapak Fotoğrafı
hesappinari Profil
hesappinari Onaylı Hesap Acemi Satıcı
390 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin