İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
SAHİBİNDEN 120 DESTANSILI HESAP

Tencent Games

#37716 Hesap Son güncellenme : 2024-05-27 00:28:02

SAHİBİNDEN 120 DESTANSILI HESAP

117 Destansı Hesap icindekiler.4 seviye slvanyus x suit.Bayan ve erkek firavun x suit.2 adet koaseng Araç 1 adet Atın Martin araç 1 adet Tesla ve diğer araç skinleri ve 1135 araç puanı var 1500 yapıldığında bedava 1 adet ücretsiz araç kartı mevcud olacaktır.39 adet yükseltilmiş sil ...


3 Saat İçinde Teslimat
25.000,00 TL

Özellikler

Facebook Girişi: Bağlı
Twitter Girişi: Bağlı
Eposta Girişi: Bağlı
Game Center Girişi: Bağlı Değil
Play Games Girişi: Bağlı Değil
Tüm Bağlara Erişim: Var

İlan Detayları

117 Destansı Hesap icindekiler.4 seviye slvanyus x suit.Bayan ve erkek firavun x suit.2 adet koaseng Araç 1 adet Atın Martin araç 1 adet Tesla ve diğer araç skinleri ve 1135 araç puanı var 1500 yapıldığında bedava 1 adet ücretsiz araç kartı mevcud olacaktır.39 adet yükseltilmiş silah.Buz 7seviye.Her silahtan bı tanesi 4 seviyedir ölüm vuruşu göstermektedir.Bütün karakterler açıktır hepsi Max seviyedir.Sarı mumya ve Dikenli kask mevcuddur hesap.

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

ozkangumus Kapak Fotoğrafı
ozkangumus Profil
ozkangumus
0 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI