İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
SİZE & MAGAZANIZA ÖZEL LOGO TASARIMI! (HIZLI TESLİMAT!)
#37473 Grafik & Tasarım Son güncellenme : 2024-05-21 04:08:27

SİZE & MAGAZANIZA ÖZEL LOGO TASARIMI! (HIZLI TESLİMAT!)

5 YILLIK TECRÜBE!Merhaba,İlanıma hoş geldiniz. Ben Flawoyz.5 yıldır tasarım işi ile uğraşan sıradan birisiyim. İşimi kendimce gayet iyi yapar, özgün çalışırım.5 YILLIK TECRÜBE!/-- İade yoktur. Yapılan emeğin geri gitmesini kimse istemez. Tasarımı 1 hafta boyunca değiştirm ...


3 Saat İçinde Teslimat
75,00 TL

5 YILLIK TECRÜBE!

Merhaba,

İlanıma hoş geldiniz. Ben Flawoyz.

5 yıldır tasarım işi ile uğraşan sıradan birisiyim. İşimi kendimce gayet iyi yapar, özgün çalışırım.

5 YILLIK TECRÜBE!

/

-- İade yoktur. Yapılan emeğin geri gitmesini kimse istemez. Tasarımı 1 hafta boyunca değiştirme garantisi vardır. Detaylı bilgi için mesaj iletmeniz yeterlidir.

-- İlanı satın aldığınız zaman otomatik olarak mesaj gelir ve sizlerden tasarım hakkında bilgiler istenilir.

-- Gün veya 2 ila 5 gün içerisinde teslimat gerçekleşir.

[TESLİMATLAR SIRAYLA TESLİM EDİLMEKTEDİR. SIRANIN OLUP OLMADIĞINI ÜCRETSİZ MESAJ ATARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.]


Güzide müşterilerimiz bizlere mesajlar atarak daha fazla bilgiye sahip olabilirler.

- / Hayalinizdeki tasarımı gerçeğe dönüştürmek için buradayım. - /

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

flawoyz Kapak Fotoğrafı
flawoyz Profil
flawoyz Yeni Satıcı
13 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI