İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE

Valve Corporation

#37351 CS2 Hesap Son güncellenme : 2024-05-19 02:11:00

4 MADALYALI 37 LV 5955 TL CS GO ENVANTERLİ 150 TL

4 MADALYALI 37 LV 5955 TL CS GO ENVANTERLİ 150 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ MAİNLİK HESAPMADALAYA:KANTAZI OPERASYON JETONU 5 YIL JETON GLOBAL OFFİCE BADGE JETON SADAKAT ROZETİWİN:REKABETCİ :71 YOLDAŞ:29RANK :REKABETCİ:BELİRSİZGÜVEN FAKTÖRÜ:YEŞİLCS GO SEVİYE:(37 LV 2023 HİZMET MADALYAS ...


3 Saat İçinde Teslimat
Güvenilir Satıcı
1.949,00 TL

4 MADALYALI 37 LV 5955 TL CS GO ENVANTERLİ 150 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ MAİNLİK HESAP

MADALAYA:KANTAZI OPERASYON JETONU 5 YIL JETON GLOBAL OFFİCE BADGE JETON SADAKAT ROZETİ

WİN:REKABETCİ :71 YOLDAŞ:29

RANK :REKABETCİ:BELİRSİZ

GÜVEN FAKTÖRÜ:YEŞİL

CS GO SEVİYE:(37 LV 2023 HİZMET MADALYASI ALICAK)

STEAM LV:7

STEAM PUAN:

STEAM BAKİYE:-46 E

CS GO SAAT:313

İLK MAİL:ALDIM KİŞİNİN VERDİĞİ MAİL İLE TESLİM SAĞLANMAKTA

KASA: 23 ADET KASA MEVCUT ENVANTER DEĞERİNE DAHİLDİR

ENVANTER: 5950-6000 ARASINDATL MEVCUT

OYUNLAR :CS GO2 PRİME Apex Legends Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - First Assault Online Warface Splitgate Assassin's Creed Rogue Shadowverse Dirty Bomb Line of Sight We Were Here HAWKEN Heroes & Generals Elsword TOXIKK

İLAN YAYINDAYSA SORMADAN ALABİLİRSİNİZ 2-5 DK İÇİNDE TESLİM EDİYORUM

HESAPTA -46 Euro BAKİYELİ -600 EURO UYARI MEVCUT T4KAS YASAKLI

BÜTÇENİZE GÖRE HER İLAN BULUNMAKTADIR DİĞER İLANLARIMA BAKMANIZI ÖNERİRİM

HESAP BAŞKA ERİŞİM HATASI ALIDIGI ZAMAN HESAP ALICI SORUMLUGU ALTINDADIR

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

HizliTeslim Kapak Fotoğrafı
HizliTeslim Profil
HizliTeslim Onaylı Hesap Acemi Satıcı
127 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI