İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
1 Aylık Xbox Gamepass Ultimate Hesap + Online

Microsoft

#37297 Xbox Hesap Son güncellenme : 2024-05-26 14:56:40

1 Aylık Xbox Gamepass Ultimate Hesap + Online

Sorunsuz Xbox Ultimate Hesapları Hesabı.%100 Legal, Faturalı, Güvenilir bize ait hesaptır. Asla çalıntı hesap değildir.Ürün Hakkında:Bu ürünü satın aldığınızda Xbox Gamepass Ultimate olan Microsoft hesabı alacaksınız.Bütün Xbox Gamepass Ultimate oyunlarını sorunsuz o ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
14,90 TL

Sorunsuz Xbox Ultimate Hesapları Hesabı.

%100 Legal, Faturalı, Güvenilir bize ait hesaptır. Asla çalıntı hesap değildir.

Ürün Hakkında:

Bu ürünü satın aldığınızda Xbox Gamepass Ultimate olan Microsoft hesabı alacaksınız.

Bütün Xbox Gamepass Ultimate oyunlarını sorunsuz oynayabilirsiniz.

İsterseniz arkadaşlarınızla birlikte Online oynayabilirsiniz!

Asla kapanma, hesaptan atma gibi olaylar olmaz!

Riot Games, Ea Play, Ubisoft, Minecraft ve Football Manager oyunları dahil değildir.

Ortak kullanım hesabıdır. Şifre değiştirmeniz yasaktır!

xCloud Desteklemez.

Ortada gezen, çalıntı hesap değildir! Hesaplar faturalı %100 şirketimize ait hesaplardır.

Herhangi bir sorunda anında destek oluyoruz.

Sipariş Tek PC/IP için geçerlidir.

Hesap süresi 1 aylıktır.

Notlar:

Sormak istediğiniz bir soru varsa bize çekinmeden sorabilirsiniz.

AsilShop 7/24 Aktifiz - Güvenilir işlem & Hızlı Teslimat

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

AsilShop Kapak Fotoğrafı
AsilShop Profil
AsilShop Onaylı Hesap Onaylı Kurumsal Plus Efsane Satıcı
3157 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin