İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
⭐[BAN YOK] EUW 40K-100K MAVİ ÖZ 30 LVL UNRANKED

Riot Games

#37102 Unranked Hesap Son güncellenme : 2024-05-26 15:49:03

⭐[BAN YOK] EUW 40K-100K MAVİ ÖZ 30 LVL UNRANKED

Hesaplar mail onaysızdır, Hesabın ilk sahibi siz olursunuz. Teslimat 7/24 Otomatik teslim edilir.Hesaplar Ban dalgasından etkilenmez.Hesap Detayları :✅ En az +40K Mavi Öz Mevcuttur.✅ 30 Level Unranked Hesaplardır.✅ Yüksek MMR'a sahiptir.✅ Takdir Seviyeleri +2'dir. Mail onayı b ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
100,00 TL

Hesaplar mail onaysızdır, Hesabın ilk sahibi siz olursunuz. Teslimat 7/24 Otomatik teslim edilir.

Hesaplar Ban dalgasından etkilenmez.

Hesap Detayları :

✅ En az +40K Mavi Öz Mevcuttur.

✅ 30 Level Unranked Hesaplardır.

✅ Yüksek MMR'a sahiptir.

✅ Takdir Seviyeleri +2'dir.

 Mail onayı bulunmaz , kendi mailinizi ekleyip koda gerek kalmadan değişebilirsiniz , hesabın ilk sahibi olursunuz . 

Hesaplarımızda hiç bir sıkıntı çıkmamaktadır. 

Herhangi bir sıkıntıda en iyi desteği vermeye çalışacağız. Detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

  • ⭐[BAN YOK] EUW 40K-100K MAVİ ÖZ 30 LVL UNRANKED adlı ilanı aldı.

  • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
alierencav Profil
alierencav

güvenilir ve hızlı, tam puan

17.04.2024 18:34

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

natelshop Kapak Fotoğrafı
natelshop Profil
natelshop Onaylı Hesap Kurumsal Plus Usta Satıcı
1782 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI