İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
[BF] 2550 LVL MAX + GODHUMAN GARANTİLİ

Roblox Corporation

#37074 Roblox Random Hesap Son güncellenme : 2024-05-30 06:22:16

[BF] 2550 LVL MAX + GODHUMAN GARANTİLİ

⚡rosexyz Güvencesi ile 7/24 Destek ve Ömür boyu garanti⚡iLANI ALDIĞINIZ ANDA AÇIKLAMAYI OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.Hesap İçeriği Hakkında Bilgiler▸Hesaplar arasına ; VENOM - DRAGON - DOUGH - SHADOW - GRAVİTY - SPRİT - LEOPARD Meyveli Hesaplar Random Şekilde Konmuştu ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
49,99 TL

⚡rosexyz Güvencesi ile 7/24 Destek ve Ömür boyu garanti⚡


iLANI ALDIĞINIZ ANDA AÇIKLAMAYI OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.


Hesap İçeriği Hakkında Bilgiler


▸Hesaplar arasına ; VENOM - DRAGON - DOUGH - SHADOW - GRAVİTY - SPRİT - LEOPARD Meyveli Hesaplar Random Şekilde Konmuştur. Şansınıza Çıkabilir. Çıkmayadabilir.


▸DÖVÜŞ STİLLERİ > GODHUMAN - DRAGON TALON - DEATH STEP - SUPERHUMAN - ELECTRIC CLAW - SHARKMAN KARATE OLABİLİR OLMAYADA BİLİR(GODHUMAN GARANTİ)


▸2550 LVL GARATİ RANDOM HESAP


▸1- 100 MİLYON PARA


▸1 - 20 ADET FRUIT ÇIKAR


▸0K - 100K FRAGMENT


▸0 - 20 ADET SWORD/GUN


HESAP BİLGİLERİ


DAHA ÖNCE MAİL VE TELEFON NUMARASI KONULMAMIŞTIR.(TEK SAHİBİ SENSİN)


HESABI ALMADAN ÖNCE VİDEO KAYDI BAŞLATMANIZ ZORUNLUDUR AKSİ TAKTİRDE İADE KABUL ETMİYORUZ..


AKTİF OLMASAM BİLE ALABİLİRSİNİZ HESABINIZ MESAJ KUTUSUNA GELECEKTİR..


 

  • [BF] 2550 LVL MAX + GODHUMAN GARANTİLİ adlı ilanı aldı.

  • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
erhannalinci Profil
erhannalinci

beklentileri karşılıyor, iyi hizmet

02.05.2024 14:39

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

rosexyz Kapak Fotoğrafı
rosexyz Profil
rosexyz Onaylı Hesap Yeni Satıcı
65 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin