İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
3 AYLIK 6X BOOST [ANLIK + GARANTİLİ]

Discord Inc

#36849 Boost Son güncellenme : 2024-05-20 08:44:26

3 AYLIK 6X BOOST [ANLIK + GARANTİLİ]

İlanımızı satın aldıktan sonra boostlarınız birkaç dakika içerisinde gönderilir.Sınırsız stoğumuz mevcuttur stok mevcutmu diye sormanıza gerek yok güvenle satın alabilirsiniz.Boostlarımız garantilidir asla düşüş yaşanmaz.6x boost takviyesiyle sunucunuzun seviyesini yükselte ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
84,90 TL

İlanımızı satın aldıktan sonra boostlarınız birkaç dakika içerisinde gönderilir.


Sınırsız stoğumuz mevcuttur stok mevcutmu diye sormanıza gerek yok güvenle satın alabilirsiniz.


Boostlarımız garantilidir asla düşüş yaşanmaz.


6x boost takviyesiyle sunucunuzun seviyesini yükseltebilirsiniz.


3 adet üye 2x basarak toplamda 6 adet boosta sahip oluyorsunuz.Sunucunuz 3 adet çevrimdışı üye kazanmış oluyor.


İlanımızı satın aldıktan sonra bizlere discord sunucunuzun sınırsız davet linkini iletin.( davetler kısmından ayarlayabilirsiniz )


Boost basan hesapları kesinlikle sunucudan atmayın ( Garanti düşer , müşteri hatası )


Toplu alımlarda indirim yapmaktayız.


İlanımızı 7/24 istediğiniz saatde satın alabilirsiniz. ( Çevrimdışı olsakda satın alabilirsiniz hemen aktif oluruz. )

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

selobrom Kapak Fotoğrafı
selobrom Profil
selobrom Onaylı Hesap Acemi Satıcı
172 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin