İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Valorant 1TL Random Hesap / Skin Garantili

Valorant

#3672 Random Hesap Son güncellenme : 2024-02-22 21:13:45

Valorant 1TL Random Hesap / Skin Garantili

Skin kesinlikle çıkmaktadır. Çıkmama gibi bir durum olamaz.Hesaplar kiralık hesaplardır, hesap sahibi girebilir. Bu değişim veya iade sebebi değildir.İstediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz otomatik teslim edilir.Yalnızca hesap banlı veya şifre yanlış ise değişim yapılır. ...


Anasayfa Vitrini
Kategori Vitrini
Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
1,00 TL

Özellikler

Skin Sayısı: +1 Skin
Garanti Süresi: 7 Gün

İlan Detayları

Skin kesinlikle çıkmaktadır. Çıkmama gibi bir durum olamaz.
Hesaplar kiralık hesaplardır, hesap sahibi girebilir. Bu değişim veya iade sebebi değildir.

İstediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz otomatik teslim edilir.
Yalnızca hesap banlı veya şifre yanlış ise değişim yapılır.

sensilety Profil
sensilety

Daha iyi bir satıcıyı henüz görmedim

22.02.2024 14:26

sensilety Profil
sensilety

5 kere satın aldım hepsi'de Sorunsuz hesaplar çıktı..

21.02.2024 14:57

ryseep Profil
ryseep

güvenilir ve hızlı iş yapıyorlar

19.02.2024 01:02

61tahabekt Profil
61tahabekt

fiyatlar çok uygun ve memnun edici

18.02.2024 18:44

mehmetkral Profil
mehmetkral

çok hızlı geldi şaşırdım

18.02.2024 17:14

ahmetcanseher Profil
ahmetcanseher

siteyi kullanmak çok rahat

18.02.2024 16:13

twonih Profil
twonih

fiyatlar burada çok iyi

17.02.2024 19:46

twonih Profil
twonih

müşteri hizmetleri etkili

17.02.2024 19:46

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

Maratirmi Kapak Fotoğrafı
Maratirmi Profil
Maratirmi Güvenli Hesap Kurumsal Plus Favori Mağaza
43869 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin