İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE

Riot Games

#36457 Hesap Son güncellenme : 2024-04-20 09:58:47

18 SKİNS 2 KNİFE YAĞMACI VANDAL DELİPOP PHANTOM

18 SKİNS 2 KNİFE YAĞMACI VANDAL DELİPOP PHANTOM MAİLLİ MAİNLİK HESAP ACCSKİN SAYISI:18 ADETKNİFE SAYISI:2 ADETTOPLAN YÜKLENEN VP:( 8775 VP)VALORANT LV:49VALORANT PUANI:RADİANT PUANI:10HESAP RANK:BELİRSİZ KSAVAŞ BİLETİ:LOL HESABI:VARLOL LV:25LOL CHAMPİONS:25LOL COSTUM:2MAİL:TESLİM ...


3 Saat İçinde Teslimat
Güvenilir Satıcı
1.299,00 TL

Özellikler

Sunucu: TR
Rank: Derecesiz
İlk Mail: Yok (Verilmeyecek)
Mail Devri: Mail Alıcıya Devredilecek
İsim Değiştirme Hakkı: Var
LOL Hesabı: Var

İlan Detayları

18 SKİNS 2 KNİFE YAĞMACI VANDAL DELİPOP PHANTOM MAİLLİ MAİNLİK HESAP ACC

SKİN SAYISI:18 ADET

KNİFE SAYISI:2 ADET

TOPLAN YÜKLENEN VP:( 8775 VP)

VALORANT LV:49

VALORANT PUANI:

RADİANT PUANI:10

HESAP RANK:BELİRSİZ K

SAVAŞ BİLETİ:

LOL HESABI:VAR

LOL LV:25

LOL CHAMPİONS:25

LOL COSTUM:2

MAİL:TESLİM EDİLİYOR İSTEDİNİZ GİBİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ (TÜM ÜRÜNLERİM MAİL İLE TESLİM EDİLİYOR İSTEDİNİZ GİBİ BİLGİ DEĞİŞTİREBİLİRSİZİ)

AJAN SAYISI:23 ADET

İLAN YAYINDAYSA SORMADAN ALABİLİRSİNİZ 2-5 DK İÇİNDE TESLİM EDİYORUM

BÜTÇENİZE GÖRE HER İLAN BULUNMAKTADIR DİĞER İLANLARIMA BAKMANIZI ÖNERİRİM

Bölge:TÜRKİYE TR

Celestial Fan уровень 2

Derinlik Bulldog

Derinlik Hayaleti

Derinlik İğnesi

Derinlik Vandal

Glitchpop Phantom 4.yıl

Işık Dalgası Bucky

Işık Dalgası Çılgınlığı

Işık Dalgası Odin

Işık Dalgası Hayaleti

Işık Dalgası Şerifi

Canavar Şehir Şerifi

SINIR YOK

Reaver Vandal 4.yıl

şarkı çeliği

Songsteel Klasik

Songsteel Muhafızı

Songsteel Mareşal

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

HizliTeslim Kapak Fotoğrafı
HizliTeslim Profil
HizliTeslim Güvenli Hesap Kurumsal Plus Acemi Satıcı
124 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI