İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Steam hesabı satılıktır alana hayırlı olsun

Valve Corporation

#35173 Kişisel Hesap Son güncellenme : 2024-05-26 14:40:42

Steam hesabı satılıktır alana hayırlı olsun

İçerisinde birden fazla oyun bulunmaktadırŞimdiden alan kişiye hayırlı olsunHesap VİDEOSU https://youtube.com/shorts/k0Kh7-mgWZc?si=hfSeG98ccvk1BSHpİlanı satın aldıktan sonra bütün bilgiler üzerinize geçecekdir ilk e posta verilmicekHesabı geri çekme gibi hiç bir sorun yaşamasini ...


3 Saat İçinde Teslimat
843,00 TL

Özellikler

Hesap Türü: Kişisel

İlan Detayları

İçerisinde birden fazla oyun bulunmaktadır

Şimdiden alan kişiye hayırlı olsun


Hesap VİDEOSU https://youtube.com/shorts/k0Kh7-mgWZc?si=hfSeG98ccvk1BSHpİlanı satın aldıktan sonra bütün bilgiler üzerinize geçecekdir ilk e posta verilmicek

Hesabı geri çekme gibi hiç bir sorun yaşamasiniz hesap geri çekilmez sadece size ait olacaktır


Oyunlar- alt-f4. Ark Survivor asseto corsa

Car mechanic simülatör 2015 cs1.6 Devour

Erzurum ets2 the frost forza horizon 4

Ourlast 1 ve 2 Payday 2. Raft sniper elite 4 oyunların hepsini yazamadım videodan bakarsınız


Spec obs The line thief simülatör 1 ve 2 the Wıtcher wıld Hint

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

saniye0600 Kapak Fotoğrafı
saniye0600 Profil
saniye0600
5 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI