İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
BUZ DİYARI GARANTİLİ PUBG RANDOM HESAP

PUBG Mobile

#32326 Random Hesap Son güncellenme : 2024-02-22 19:51:36

BUZ DİYARI GARANTİLİ PUBG RANDOM HESAP

★HESABI SATIN ALIRKEN VE OYUNA GİRERKEN VİDEO KAYDI ALMALISINIZ! HESAPLAR TEMİZ OLDUĞU İÇİN ZORUNLUDUR!★HESAPLARDA BUZ DİYARI GARANTİLİDİR!★ALT MAİL ÜZERİNDEN GİRİŞ YAPINIZ.★HESAPLARDAN ÇIKACAK UC SAYISI ŞANSA BAĞLIDIR★HESAPLAR SATILDIKTAN SONRA HİLE VE VB DURUMLARDA B ...


Anasayfa Vitrini
Kategori Vitrini
Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
129,90 TL

Özellikler

Garanti Süresi: 24 Saat (Garanti VIP Skinli Hesap)

İlan Detayları

★HESABI SATIN ALIRKEN VE OYUNA GİRERKEN VİDEO KAYDI ALMALISINIZ! HESAPLAR TEMİZ OLDUĞU İÇİN ZORUNLUDUR!

★HESAPLARDA BUZ DİYARI GARANTİLİDİR!

★ALT MAİL ÜZERİNDEN GİRİŞ YAPINIZ.

★HESAPLARDAN ÇIKACAK UC SAYISI ŞANSA BAĞLIDIR

★HESAPLAR SATILDIKTAN SONRA HİLE VE VB DURUMLARDA BANLANAN HESAPLARA SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ.

muhammedta1049 Profil
muhammedta1049

fiyatlar çok iyi memnun kaldım

18.02.2024 14:27

bropro345412 Profil
bropro345412

hızlı teslimat.. teşekkürler

18.02.2024 09:10

yamanfurka Profil
yamanfurka

hizli güvenilir

17.02.2024 23:08

muhammedkuday Profil
muhammedkuday

Teslimat hızı inanılmaz.

17.02.2024 19:59

demirapoo3 Profil
demirapoo3

guvenilir ve cok iyi

16.02.2024 21:37

yusuf3243 Profil
yusuf3243

her zaman buradan alışveriş yapıyorum ve her seferinde memnunum

08.02.2024 18:01

babaptolar Profil
babaptolar

çok hızlı geldi şaşırdım

07.02.2024 19:57

mucib176 Profil
mucib176

Hesap cok ıyı

02.02.2024 17:39

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

PubgDunyam Kapak Fotoğrafı
PubgDunyam Profil
PubgDunyam Güvenli Hesap Onaylı Kurumsal Plus Bestseller
90212 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin