İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE

Valve Corporation

#30806 CS2 Hesap Son güncellenme : 2024-05-30 09:54:39

9 MADALYALI 21 LV 250 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ STEAM LV 6

9 MADALYALI 21 LV 250 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ STEAM LV 6 LVMADALAYA:2018 2020 2022 HİZMET MADALYALI ELMAS HYDRA OPERS JETON AĞ OPRS JETN GLOBAL OFFFİCE BADGE JETON TAVUK JETON SADAKAT ROZETİWİN:REKABETCİ :258 YOLDAŞ:168RANK :REKABETCİ:BELİRSİZGÜVEN FAKTÖRÜ:YEŞİLCS GO SEVİYE:(21 LV� ...


3 Saat İçinde Teslimat
Güvenilir Satıcı
2.949,00 TL

9 MADALYALI 21 LV 250 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ STEAM LV 6 LV

MADALAYA:2018 2020 2022 HİZMET MADALYALI ELMAS HYDRA OPERS JETON AĞ OPRS JETN GLOBAL OFFFİCE BADGE JETON TAVUK JETON SADAKAT ROZETİ

WİN:REKABETCİ :258 YOLDAŞ:168

RANK :REKABETCİ:BELİRSİZ

GÜVEN FAKTÖRÜ:YEŞİL

CS GO SEVİYE:(21 LV 

STEAM LV:6 LV ARKA PLAN MEVCUT HAREKETLİ ÇERÇEVE

STEAM PUAN:1023

STEAM BAKİYE:

CS GO SAAT:1004

İLK MAİL:ALDIM KİŞİNİN VERDİĞİ MAİL İLE TESLİM SAĞLANMAKTA

KASA: ADET KASA MEVCUT ENVANTER DEĞERİNE DAHİLDİR

ENVANTER: TL MEVCUT

OYUNLAR  :CS GO 2 PRİME  Wallpaper Engine Dota 2 Mirage: Arcane Warfare Hand Simulator McOsu Black Squad Stumble Guys Unturned TERA eFootball PES 2020

İLAN YAYINDAYSA SORMADAN ALABİLİRSİNİZ 2-5 DK İÇİNDE TESLİM EDİYORUM

BÜTÇENİZE GÖRE HER İLAN BULUNMAKTADIR DİĞER İLANLARIMA BAKMANIZI ÖNERİRİM

HESAP BAŞKA ERİŞİM HATASI ALIDIGI ZAMAN HESAP ALICI SORUMLUGU ALTINDADIR


Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

HizliTeslim Kapak Fotoğrafı
HizliTeslim Profil
HizliTeslim Onaylı Hesap Kurumsal Plus Acemi Satıcı
137 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI