İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE

Valve Corporation

#27420 Kişisel Hesap Son güncellenme : 2024-05-30 12:34:44

DAYZ ARMA 3 5500 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ 3.801 DOTA 2

DAYZ ARMA 3 5500 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ 3.801 DOTA 2 SAATLİ FACEİT İLK KAYIT OL YAPICAK MAİNLİK HESAP STEAM LV 11 4 MADALYALI 5 LVMADALAYA:GLOBAL OFFİCE BADGE JETON 10 YIL JETON 5 YIL JETON SADAKAT ROZETİWİN:REKABETCİ : WİN YOLDAŞ: WİNRANK :REKABETCİ:BELİRSİZGÜVEN FAKTÖRÜ:YEŞİ ...


3 Saat İçinde Teslimat
Güvenilir Satıcı
1.549,00 TL

Özellikler

Hesap Türü: Kişisel

İlan Detayları

DAYZ ARMA 3 5500 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ 3.801 DOTA 2 SAATLİ FACEİT İLK KAYIT OL YAPICAK MAİNLİK HESAP STEAM LV 11 4 MADALYALI 5 LV
MADALAYA:GLOBAL OFFİCE BADGE JETON 10 YIL JETON 5 YIL JETON SADAKAT ROZETİ
WİN:REKABETCİ : WİN YOLDAŞ: WİN
RANK :REKABETCİ:BELİRSİZ
GÜVEN FAKTÖRÜ:YEŞİL
CS GO SEVİYE:5 LV 2023 HİZMET MADALYASI ALICAK
STEAM LV:11 LV
STEAM PUAN:1.762
STEAM BAKİYE:
CS GO SAAT:31
DOTA 2 SAAT:3.801
DOTA 2 İTEM SAYISI:367
İLK MAİL:ALDIM KİŞİNİN VERDİĞİ MAİL İLE TESLİM SAĞLANMAKTA
KASA: ADET KASA MEVCUT ENVANTER DEĞERİNE DAHİLDİR
FACEİT ESEA KAYDI:İLK KAYIT ALAN KİŞİ YAPICAK
ENVANTER: TL MEVCUT
OYUNLAR :CS GO 2 PRİME DayZ Arma 3 NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 3 Full Burst It Takes Two The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Furi The Elder Scrolls V: Skyrim PAYDAY: The Heist The Incredible Adventures of Van Helsing Jotun: Valhalla Edition Left 4 Dead 2 Counter-Strike: Source Portal 2 Portal Counter-Strike Counter-Strike: Condition Zero Car Mechanic Simulator 2014 Day of Defeat Deathmatch ClassicRicochet
HESAP BAŞKA ERİŞİM HATASI ALIDIGI ZAMAN HESAP ALICI SORUMLUGU ALTINDADIR
İLAN YAYINDAYSA SORMADAN ALABİLİRSİNİZ 2-5 DK İÇİNDE TESLİM EDİYORUM
B

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

HizliTeslim Kapak Fotoğrafı
HizliTeslim Profil
HizliTeslim Onaylı Hesap Kurumsal Plus Acemi Satıcı
137 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI