İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
PREMIUM FAKE KIZ HESABI EN KALİTELİSİ
#26363 Hesap Son güncellenme : 2024-05-20 09:08:39

PREMIUM FAKE KIZ HESABI EN KALİTELİSİ

Hızlı teslimat ile hemen teslimat gerçekleştiririz.Ofline olmamız durumunda dahi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.Takipçiler asla düşmez sizlere göndereceğimiz takipçiler kullanıcı adı üzerine sınırsız telafilidir.Takipçileri gerçek/bot karışıktır.En az 700 ar ...


12 Saat İçinde Teslimat
Güvenilir Satıcı
79,90 TL

Hızlı teslimat ile hemen teslimat gerçekleştiririz.

Ofline olmamız durumunda dahi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Takipçiler asla düşmez sizlere göndereceğimiz takipçiler kullanıcı adı üzerine sınırsız telafilidir.

Takipçileri gerçek/bot karışıktır.

En az 700 arasında Takipçisi vardır.

Bir birinden Eşsiz Hesaplardır.

En az 4 gönderisi ve toplam 500-1000 Beğenisi vardır.

Profiler kolay kapanmazlar.

Eşsiz fotoğraflar, Eşsiz bio hakkında kısmı kullanırız. Böylelikle kimse fake hesap olduğunu anlamaz.

İlan görseli temsilidir. ilan görseline benzer bir hesap teslim edilmektedir. Açıklama ile aynı hesap teslim edilir.

Fenomenolmedya güvencesi ile.

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

fenomenolmedya Kapak Fotoğrafı
fenomenolmedya Profil
fenomenolmedya Onaylı Hesap Acemi Satıcı
535 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin