İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE

Valve Corporation

#25350 CS2 Hesap Son güncellenme : 2024-05-19 02:16:59

10 MADALYALI 1 LV 175 TL CS GO ENVANTER 750 TL STEAM OYUN

10 MADALYALI 1 LV 175 TL CS GO ENVANTER 750 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ MAİNLİK HESAP ACCMADALAYA:2021 3 KERE 2022 ÇİFT 2020 2023 HİZMET MADALYASI ALTIN GİRDAP OPERASYONU JETONU GLOBAL OFFİCE BADGE JETON 5 YIL JETONWİN:REKABETCİ :814 WİN YOLDAŞ:32 WİNRANK :REKABETCİ:BELİRSİZGÜVEN FAKT� ...


3 Saat İçinde Teslimat
Güvenilir Satıcı
2.549,00 TL

10 MADALYALI 1 LV 175 TL CS GO ENVANTER 750 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ MAİNLİK HESAP ACC
MADALAYA:2021 3 KERE 2022 ÇİFT 2020 2023 HİZMET MADALYASI ALTIN GİRDAP OPERASYONU JETONU GLOBAL OFFİCE BADGE JETON 5 YIL JETON
WİN:REKABETCİ :814 WİN YOLDAŞ:32 WİN
RANK :REKABETCİ:BELİRSİZ
GÜVEN FAKTÖRÜ:YEŞİL
CS GO SEVİYE:1 LV 2023 HİZMET MADALYASI ALICAK
STEAM LV:6 LV HAREKETLİ ARKA PLAN ÇERÇEVE MEVCUT
STEAM PUAN:25.284
STEAM BAKİYE:
CS GO SAAT:2.440
İLK MAİL:ALDIM KİŞİNİN VERDİĞİ MAİL İLE TESLİM SAĞLANMAKTA
KASA: ADET KASA MEVCUT ENVANTER DEĞERİNE DAHİLDİR
ENVANTER:175 TL MEVCUT
OYUNLAR :CS GO 2 PRİME Counter-Strike Counter-Strike: Source Counter-Strike: Condition Zero World of Tanks Dota 2 PUBG: BATTLEGROUNDS FREE
HESAP BAŞKA ERİŞİM HATASI ALIDIGI ZAMAN HESAP ALICI SORUMLUGU ALTINDADIR
İLAN YAYINDAYSA SORMADAN ALABİLİRSİNİZ 2-5 DK İÇİNDE TESLİM EDİYORUM
BÜTÇENİZE GÖRE HER İLAN BULUNMAKTADIR DİĞER İLANLARIMA BAKMANIZI ÖNERİRİM

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

HizliTeslim Kapak Fotoğrafı
HizliTeslim Profil
HizliTeslim Onaylı Hesap Acemi Satıcı
127 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI