İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE

Valve Corporation

#24652 CS2 Hesap Son güncellenme : 2024-05-30 10:09:56

4 MADALYALI 46 TL STEAM BAKİYELİ The Crew Metro 2033

4 MADALYALI 46 TL STEAM BAKİYELİ The Crew Metro 2033 Redux GTA IV 3500 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ STEAM LV 10MADALAYA:2022 HİZMET MADALYASI GLOBAL OFFİCE BADGE GLOBAL OFFİCE BADGE JETON 5 YIL JETON SADAKAT ROZETİWİN:REKABETCİ :RANK :REKABETCİ:BELİRSİZGÜVEN FAKTÖRÜ:YEŞİLCS GO SEVİYE:1 ...


3 Saat İçinde Teslimat
Güvenilir Satıcı
1.199,00 TL

4 MADALYALI 46 TL STEAM BAKİYELİ The Crew Metro 2033 Redux GTA IV 3500 TL STEAM OYUN ENVANTERLİ STEAM LV 10
MADALAYA:2022 HİZMET MADALYASI GLOBAL OFFİCE BADGE GLOBAL OFFİCE BADGE JETON 5 YIL JETON SADAKAT ROZETİ
WİN:REKABETCİ :
RANK :REKABETCİ:BELİRSİZ
GÜVEN FAKTÖRÜ:YEŞİL
CS GO SEVİYE:1 LV
STEAM LV:10 LV ÇİZİM EKLENEBİLİR
STEAM PUAN:311
STEAM BAKİYE:46
CS GO SAAT:202
İLK MAİL:ALDIM KİŞİNİN VERDİĞİ MAİL İLE TESLİM SAĞLANMAKTA
KASA: ADET KASA MEVCUT ENVANTER DEĞERİNE DAHİLDİR
FACEİT ESEA KAYDI:İLK KAYIT ALAN KİŞİ YAPICAK
ENVANTER: TL MEVCUT
OYUNLAR :CS GO 2 PRİME Far Cry 3 DiRT 3 Complete Edition The Crew Tomb Raider Crysis 2 Maximum Edition CarX Drift Racing Online Left 4 Dead 2 Battlefield: Bad Company 2 Grand Theft Auto IV: The Complete Edition Need for Speed: Undercover Car Mechanic Simulator 2015 Dead Island Riptide Definitive Editio Just Cause 3 Just Cause 2 Metro 2033 Redux PAYDAY 2 Zombie Army Trilogy Left 4 Dead Blood Knights The Witcher 2:
İLAN YAYINDAYSA SORMADAN ALABİLİRSİNİZ 2-5 DK İÇİNDE TESLİM EDİYORUM
BÜTÇENİZE GÖRE HER İLAN BULUNMAKTADIR DİĞER İLANLARIMA BAKMANIZI ÖNERİRİM
HESAP BAŞKA ERİŞİM HATASI ALIDIGI ZAMAN HESAP ALICI SORUMLUGU ALTIND

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

HizliTeslim Kapak Fotoğrafı
HizliTeslim Profil
HizliTeslim Onaylı Hesap Kurumsal Plus Acemi Satıcı
137 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI