İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
⭐[DÜŞÜŞ YOK] TELEGRAM 10.000 AKTİF ÜYE⭐
#22005 Üye Son güncellenme : 2024-05-26 15:49:41

⭐[DÜŞÜŞ YOK] TELEGRAM 10.000 AKTİF ÜYE⭐

⭐[DÜŞÜŞ YOK] TELEGRAM 10000 AKTİF ÜYE⭐ İLANINA HOŞ GELDİNİZ.İlanı aldığınız gönderim otomatik olarak başlar.En kaliteli satıcı olarak güvenerek satın alabilirsiniz.Satın alacağınız ürün ile alakalı detaylı bilgi Aşşağıda verilmiştir:Satın aldıktan sonra ilett ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
409,90 TL

⭐[DÜŞÜŞ YOK] TELEGRAM 10000 AKTİF ÜYE⭐ İLANINA HOŞ GELDİNİZ.


İlanı aldığınız gönderim otomatik olarak başlar.


En kaliteli satıcı olarak güvenerek satın alabilirsiniz.


Satın alacağınız ürün ile alakalı detaylı bilgi Aşşağıda verilmiştir:


 • Satın aldıktan sonra ilettiğiniz Kanal Linkine 10000 Üye Gönderimi Yapılacaktır.
 • Üyeler gerçek Üyelerdir Kanal gelişiminde etki sağlar.
 • Üyeler anlıkdır satın aldığınız an gönderim başlar.
 • Kanalınızın herkese açık olması gerekir gönderim bittikten sonra tekrardan gizliye alabilirsiniz.
 • istediğiniz özel bir miktar var ise iletişime geçebilirsiniz.
 • Satın alımdan sonra yanlızca Kanal linki gereklidir.
 • Kanalınız zarar görmez kapanma riski yoktur.
 • Gönderim tamamlanmadan hesabı tekrardan gizliye alırsanız gönderim otomatik duraklar ve garanti sağlanmaz.
 • 30 Gün Garantisi Mevcuttur Gönderim Süresi 7 Güne Kadar Uzayabilmektedir.

PROFİLİMİZ ÜZERİNDEN DİĞER SOSYAL MEDYA HİZMETLERİNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ.


+5.000 Başarılı İşlem %100 Müşteri Memnuniyeti Eson Shop

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

Eson Kapak Fotoğrafı
Eson Profil
Eson Onaylı Hesap Kurumsal Plus Profesyonel Satıcı
7340 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
 • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
 • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
 • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
 • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin