İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
%100 TÜRK | INSTAGRAM 500 TÜRK TAKİPÇİ
#21941 Takipçi Son güncellenme : 2024-05-25 05:16:34

%100 TÜRK | INSTAGRAM 500 TÜRK TAKİPÇİ

SenMedia'ya hoşgeldiniz!SenMedia Güvencesi ile;Riski yoktur, hesap gelişiminde etkilidir.Takpiçilerin hepsi TR lokasyonuna kayıtlı hesaplardır.Gerçek hesaplar takip eder.Hızlı Teslim edilir.Gelen takpçiler arasında aktif hesaplar da olduğu için düşüşler olabilir.Gönderim yapılaca ...


Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
14,90 TL

Özellikler

Lokasyon: Türk
Garanti Süresi: 30 Gün

İlan Detayları

SenMedia'ya hoşgeldiniz!


SenMedia Güvencesi ile;


Riski yoktur, hesap gelişiminde etkilidir.

Takpiçilerin hepsi TR lokasyonuna kayıtlı hesaplardır.

Gerçek hesaplar takip eder.

Hızlı Teslim edilir.

Gelen takpçiler arasında aktif hesaplar da olduğu için düşüşler olabilir.

Gönderim yapılacak hesabın gizli olmaması gerekmektedir.

Satın alırken profil linkinizi ya da kullanıcı adınızı yazmanız yeterlidir.

Çevrimdışı Olduğumda da İlanı Alabilirsiniz (Anında Sms Gelir Aktif Oluruz)

Özel ilanlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer sosyal medya platformları ve bütçenize uygun ilanlar için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

7/24 Destek Sağlamakta Israrcıyız.


Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.


Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.


her şey SEN'de

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

SenMedia Kapak Fotoğrafı
SenMedia Profil
SenMedia Onaylı Hesap Kurumsal Üye Usta Satıcı
2696 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin