İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
1 TL PUBG RANDOM HESAP l OTOMATİK TESLİMAT

PUBG Mobile

#20353 Random Hesap Son güncellenme : 2024-02-22 21:05:06

1 TL PUBG RANDOM HESAP l OTOMATİK TESLİMAT

Hesaba twitter uygulaması üzerinden girebilirsiniz.Yüksek hesap çıkma garantisi verilmez.30 gün garantilidir.Twitter hesabı olarak teslim edilmektedir. Twitter hesabı askıda çıkarsa Android veya Emülatör cihaz kullanmalısınız.Level skin garantisi bulunmamaktadır. (1-100 level çık ...


Anasayfa Vitrini
Kategori Vitrini
Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
1,00 TL

Özellikler

Garanti Süresi: 7 Gün

İlan Detayları

  • Hesaba twitter uygulaması üzerinden girebilirsiniz.
  • Yüksek hesap çıkma garantisi verilmez.
  • 30 gün garantilidir.
  • Twitter hesabı olarak teslim edilmektedir. Twitter hesabı askıda çıkarsa Android veya Emülatör cihaz kullanmalısınız.
  • Level skin garantisi bulunmamaktadır. (1-100 level çıkabillir.)
  • İtemsatış ve alış mağazamız için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Sorun yaşadığınız takdirde her zaman destek sağlayabiliriz.
haruniltuz Profil
haruniltuz

Çok hızlı

22.02.2024 16:15

mcv3534 Profil
mcv3534

kalite ve fiyat dengesi burada çok iyi

20.02.2024 19:32

mehmetemin6472 Profil
mehmetemin6472

çok memnun kaldım tekrar alacağım

19.02.2024 12:00

dagliharun Profil
dagliharun

Gayet iyi, teşekkürler

17.02.2024 21:09

ibrahimaci Profil
ibrahimaci

Aldığım gibi geldi sağolun

14.02.2024 14:39

cjcnnxnxncncj Profil
cjcnnxnxncncj

En çok adamlığı bunlar hak ediyor

12.02.2024 09:31

mehmeteskinkurt Profil
mehmeteskinkurt

müşteri memnuniyeti konusunda çok başarılılar

10.02.2024 15:44

aliyusuf55 Profil
aliyusuf55

teşekkürler hemen teslim edildi.

10.02.2024 14:54

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

itemsatis Kapak Fotoğrafı
itemsatis Profil
itemsatis Güvenli Hesap Kurumsal Plus Profesyonel Satıcı
6537 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin