İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
ÇEVİRMEN ROZETLİ 181K FENOMEN HESAP SATIŞTA

X Corp

#1435 Hesap Son güncellenme : 2024-05-26 15:53:54

ÇEVİRMEN ROZETLİ 181K FENOMEN HESAP SATIŞTA

Kullanıcı Adı: Mesaj atarak kullanıcı adı isteyebilirsinizHesap Takipçi Sayısı: 181.300Takip Edilen Sayısı: 71 (Sıfırlanabilir, bug'ta takip edileni yok tam 0 olarak kalır.)Hesap Kuruluş Yılı: Temmuz 2014Mail Durumu: Üzerindeki mail ile birlikte teslim edilecektir.Hesap Durumu : Or ...


24 Saat İçinde Teslimat
Güvenilir Satıcı
150.000,00 TL

Kullanıcı Adı: Mesaj atarak kullanıcı adı isteyebilirsiniz

Hesap Takipçi Sayısı: 181.300

Takip Edilen Sayısı: 71 (Sıfırlanabilir, bug'ta takip edileni yok tam 0 olarak kalır.)

Hesap Kuruluş Yılı: Temmuz 2014

Mail Durumu: Üzerindeki mail ile birlikte teslim edilecektir.

Hesap Durumu : Organik Hesap / Fenomen İnstagram sayfalarında her tweetini bulabilirsiniz.

Suspend / İhlal Durumu: Hayır


Hesap Fenomen retweet gruplarındadır, attığı tweetler öne çıkanlarda göründüğünden etkileşimi yüksektir. Birçok ünlü takip etmektedir. Çevirmen rozeti mevcuttur (Not: Twitter tarafından çevirmen rozeti artık verilmemektedir. Özel hesaptır).

Henüz bu ilan için yorum yapılmamış.

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

EliteStore Kapak Fotoğrafı
EliteStore Profil
EliteStore Onaylı Hesap Onaylı Kurumsal Plus Bestseller
52349 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
  • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
  • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
  • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin
BENZER VİTRİN İLANLARI