İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Discord 1 Haftalık 14x Boost / Botsuz - Anlık Teslim

Discord Inc

#13038 Boost Son güncellenme : 2024-05-25 05:24:07

Discord 1 Haftalık 14x Boost / Botsuz - Anlık Teslim

0-5 dakika arasında gönderilir.14x boost takviyesiyle sunucunuzu son seviye olan 3. seviye yaparsınız.Davet linkiniz sınırsız süreli ve sınırsız kullanıcılı olmalıdır. (davetler kısmından ayarlayabilirsiniz.)Botsuz teslimdir.Sunucuya boost basan üyeleri atarsanız telafi yapılmaz ...


Kategori Vitrini
Otomatik Teslimat
Güvenilir Satıcı
45,00 TL

0-5 dakika arasında gönderilir.

14x boost takviyesiyle sunucunuzu son seviye olan 3. seviye yaparsınız.

Davet linkiniz sınırsız süreli ve sınırsız kullanıcılı olmalıdır. (davetler kısmından ayarlayabilirsiniz.)

Botsuz teslimdir.

Sunucuya boost basan üyeleri atarsanız telafi yapılmaz.

1 haftalık 14 adet boosttur.

Düşme asla olmaz.

 • Discord 1 Haftalık 14x Boost / Botsuz - Anlık Teslim adlı ilanı aldı.

 • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
huseyyyn Profil
huseyyyn

fiyat performans iyi

25.04.2024 17:33

 • Discord 1 Haftalık 14x Boost / Botsuz - Anlık Teslim adlı ilanı aldı.

 • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
ymrkul1 Profil
ymrkul1

Hızlı geldi ve sorunsuzdu teşekkrler

06.01.2024 20:02

 • Discord 1 Haftalık 14x Boost / Botsuz - Anlık Teslim adlı ilanı aldı.

 • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
casperkun Profil
casperkun

Hızlı bir şekilde ilgilendi teşekkür ederiz.

08.11.2023 01:13

 • Discord 1 Haftalık 14x Boost / Botsuz - Anlık Teslim adlı ilanı aldı.

 • Kullanıcı Puanı: 10 / 10
hayirdir Profil
hayirdir

çoook iyi biraz yavaştı ama olsun sayesinde 4 yıllık 1983 urlmi geri aldım

05.11.2023 13:22

Güvenli ve Sorunsuz Ödeme

Sistemimizde kart bilgileriniz herhangi bir şekilde kaydedilmez ve bakiye yükleme işlemi için 3D SECURE onay sistemi kullanılmaktadır. Ödeme sağlayıcısı olarak, Türkiye'nin lider ödeme şirketleri ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede, güvenli ödeme işlemlerini müşterilerimize sunarak, ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Otomatik Teslimat ile Epin Ürünlerine Kolay Erişim

EPİN ürünlerini beklemek zorunda kalmadan, otomatik teslimat sistemimizle 7/24 satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün saniyeler içinde size teslim edilir. Hızlı ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca erişmelerini mümkün kılıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da sizlere destek vermeye hazırız. Haftanın her günü destek ekibimizden anlık yardım alabilirsiniz. Alışverişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, deneyimli ekibimiz size yardımcı olmak için hızlı bir şekilde hareket edecektir.

Tam Güvenlik

Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Satın alacağınız ürünlerin tedarikçisi olarak, "Sorun yaşar mıyım?" gibi korkularınızı bir kenara bırakmanızı sağlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve ödeme işlemleriniz tamamen koruma altındadır. Böylece, alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun.

AsilShop Kapak Fotoğrafı
AsilShop Profil
AsilShop Onaylı Hesap Onaylı Kurumsal Plus Efsane Satıcı
3128 Başarılı İşlem
Satıcının Tüm İlanları
 • Hesap.com.tr, alışveriş süreciniz boyunca ödemenizi güvence altına alır. Ürünün satıcısı, iade veya teknik destek gibi konularla ilgilenerek alışveriş sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Siz de bu sayede, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
 • Telefon numarası veya sosyal medya hesapları gibi kişisel bilgilerin ilan başlığı ve açıklamasında paylaşılması yasaktır. Bu tür bilgilerin paylaşılması halinde, ilan ve hesabınız tespit edildiği takdirde kapatılacaktır.
 • Takas işlemleri kesinlikle yasaktır ve herhangi bir olası sorunda her iki tarafa da destek sağlanmamaktadır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
 • Hesap satışları sırasında, satıcının hesabı geri alma girişiminde bulunması halinde, alıcı şikayet ettiği takdirde, satıcının tüm kişisel bilgileri savcılık ile paylaşılacaktır. Bu kural, müşterilerimizin güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.
Yardım Merkezine Gidin