İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
3 Ay Önce
187 Görüntülenme 1 dakika, 45 saniye

Valorant Oni Vandal Kaç VP

Valorant Oni Vandal Kaç VP

Valorant dünyasında, Oni Vandal kaplaması, oyunun en saygın ve geleneksel Japon temalı koleksiyonlarından birine ait benzersiz bir silah kaplamasıdır. Bu özel kaplama, silahınıza samuray estetiğini ve Oni demonunun gücünü yansıtan tasarımlar ve detaylar ekleyerek oyun içinde bir onur simgesi olarak hizmet eder. Oni serisi, Valorant'ın en etkileyici ve kültürel derinliğe sahip temalı koleksiyonlarından biri olarak kabul edilir ve Valorant Points (VP) ile satın alınabilir.

Oni Vandal Kaç VP 2024

Oni Vandal, tek başına yaklaşık 1775 VP'ye mal oluyor. Türk Lirası cinsinden fiyatı, güncel VP fiyatlarına göre yaklaşık 250 ile 350 TL arasında değişiklik gösterebilir. Oni serisi, geleneksel Japon sanatından ilham alınarak tasarlanmış olup, oyunculara sunduğu kültürel zenginlik ve estetik güzellik ile Valorant'ın en dikkat çekici koleksiyonlarından biridir.

Oni Vandal'ın Özellikleri

  • Samuray estetiğini ve Oni demonunun gücünü yansıtan tasarımlar ve detaylar ile silahınıza bir onur simgesi olarak hizmet eder.
  • Şarjör doldurulurken ve ateş edildiğinde özel efektler görülür.
  • Kullanıldığında özel ses efektleri duyulur.
  • Nişangah, temaya uygun özel bir tasarıma sahiptir.

Oni Vandal Nasıl Satın Alınır?

Oni Vandal'ı satın almak için öncelikle Valorant Points (VP) edinmeniz gerekmektedir. VP'leri, uygun fiyatlarla ve kolay bir şekilde Hesap.com.tr üzerinden satın almak için Valorant VP Satın Al sayfamıza göz atabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra, size verilen epin kodunu kullandıktan sonra Valorant oyun içi mağazasından Oni serisine giderek kaplamayı satın alabilirsiniz. Eğer kaplama süresi dolmuşsa, mağazanızda tekrar görünmesini beklemelisiniz.

Oni Vandal Nasıl Kullanılır?

Kaplamayı satın aldıktan sonra, Valorant içinde silahınızın görünümünü değiştirmek için kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için oyun içi "Koleksiyonlar" sekmesine gidin ve kaplamanın yanındaki "Kullan" düğmesine tıklayın.

BENZER BLOG BAŞLIKLARI
Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant isim değiştirme nedir? Nasıl yapılır? Valorant isim değiştirme hakkı, ücreti ve merak ettiğiniz tüm bilgilerin yanıtı burada...

1 Yıl Önce
Valorant Nedir? Nasıl Oynanır?

Valorant nasıl oynanır? Bu heyecan verici FPS oyununda takımınızla birlikte düşmanlarınıza karşı mücadele edin!

1 Yıl Önce
Valorant Points Çeşitleri Nelerdir?

Valorant oyununda, VP çeşitleri satın alma işlemleri için kullanılır. Peki, VP'nin türleri nelerdir? Tüm detayları burada öğrenebilirsiniz!

1 Yıl Önce