İNDİRİM!
İNDİRİM!
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
TÜM KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
3 Ay Önce
247 Görüntülenme 1 dakika, 37 saniye

Valorant Oni Phantom Kaç VP

Valorant Oni Phantom Kaç VP

Valorant dünyasında, Oni Phantom kaplaması, oyunun en mistik ve geleneksel Japon temalı koleksiyonlarından birine ait benzersiz bir silah kaplamasıdır. Bu özel kaplama, silahınıza samuray maskeleri ve Oni demon desenleri ekleyerek oyun içinde savaşçı bir ruh kazandırır. Oni serisi, Valorant'ın en etkileyici ve kültürel temalı koleksiyonlarından biri olarak kabul edilir ve Valorant Points (VP) ile satın alınabilir.

Oni Phantom Kaç VP 2024

Oni Phantom, tek başına yaklaşık 1775 VP'ye mal oluyor. Türk Lirası cinsinden fiyatı, güncel VP fiyatlarına göre yaklaşık 250 ile 350 TL arasında değişiklik gösterebilir. Oni serisi, geleneksel Japon sanatından ilham alınarak tasarlanmış olup, oyunculara sunduğu kültürel zenginlik ile Valorant'ın en dikkat çekici kaplamalarından biridir.

Oni Phantom'ın Özellikleri

  • Samuray maskeleri ve Oni demon desenleri ile silahınıza savaşçı bir ruh kazandırır.
  • Şarjör doldurulurken ve ateş edildiğinde özel efektler görülür.
  • Kullanıldığında özel ses efektleri duyulur.
  • Nişangah, temaya uygun özel bir tasarıma sahiptir.

Oni Phantom Nasıl Satın Alınır?

Oni Phantom'ı satın almak için öncelikle Valorant Points (VP) edinmeniz gerekmektedir. VP'leri, uygun fiyatlarla ve kolay bir şekilde Hesap.com.tr üzerinden satın almak için Valorant VP Satın Al sayfamıza göz atabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra, size verilen epin kodunu kullandıktan sonra Valorant oyun içi mağazasından Oni serisine giderek kaplamayı satın alabilirsiniz. Eğer kaplama süresi dolmuşsa, mağazanızda tekrar görünmesini beklemelisiniz.

Oni Phantom Nasıl Kullanılır?

Kaplamayı satın aldıktan sonra, Valorant içinde silahınızın görünümünü değiştirmek için kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için oyun içi "Koleksiyonlar" sekmesine gidin ve kaplamanın yanındaki "Kullan" düğmesine tıklayın.

BENZER BLOG BAŞLIKLARI
Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant isim değiştirme nedir? Nasıl yapılır? Valorant isim değiştirme hakkı, ücreti ve merak ettiğiniz tüm bilgilerin yanıtı burada...

1 Yıl Önce
Valorant Nedir? Nasıl Oynanır?

Valorant nasıl oynanır? Bu heyecan verici FPS oyununda takımınızla birlikte düşmanlarınıza karşı mücadele edin!

1 Yıl Önce
Valorant Points Çeşitleri Nelerdir?

Valorant oyununda, VP çeşitleri satın alma işlemleri için kullanılır. Peki, VP'nin türleri nelerdir? Tüm detayları burada öğrenebilirsiniz!

1 Yıl Önce